הניסיון כשל: זהבי לא יישאר במכבי

מלך השערים לא התרצה מההצעה החדשה של הצהובים וצפוי להמריא הערב לסין על מנת לחתום בגוואנגז'ו. עם זאת, הוא עדיין לא סגר את הדלת בפני גולדהאר

זהבי, ארכיון (חדשות 2)

תפנית נוספת בסאגת המעבר של ערן זהבי לגוואנגז'ו הסינית. המגעים על חוזה חדש בינו לבין מכבי ת"א לא צלחו והוא נמצא בדרכו לנמל התעופה על מנת להמריא לסין כדי לחתום בגוואנגז'ו הסינית. השחקן כבר סגר את תנאיו בקבוצה מהמזרח הרחוק, אבל ברגע האחרון הוצע לו חוזה חדש על ידי מיץ' גולדהאר, שלא גרם לו להתרצות וכעת כל הסימנים מובילים לכך שהוא יעזוב את הקבוצה אחרי שלוש עונות וחצי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בין שישי לשבת הגיעו אוהדי מכבי תל אביב למתחם האימונים של הקבוצה בקריית שלום, ותלו שלטי תמיכה כדי לנסות להפעיל לחץ על הנהלת סגנית האלופה שזהבי יישאר בקבוצה, ובשבת הגיעו כ-300 אוהדים למתחם האימונים כדי להפגין נגד עזיבתו של הקפטן, שערך אימון לצד יואב זיו. חלקם אף הצליחו לחדור למגרש עצמו, הרימו את זהבי על הכתפיים ושרו "תישאר, תישאר" ו"זהבי לא יזוז ממכבי". זהבי עצמו צפוי לטוס מחר לסין לקראת החתימה הצפויה.

עוד אתמול, מאמן גואנגז'ו, דראגן סטויקוביץ', אמר על זהבי: "הוא שחקן שמרתיע הגנות ואני מחכה שהוא יגיע לכאן". בלעדיו, הקבוצה הסינית הפסידה בחוץ 3:1 לליאונינג שצמודה אליה בטבלה. גואנגז'ו נמצאת במקום העשירי בליגה הסינית.

אתמול הוציא סוכנו של ערן זהבי, רונן קצב, הודעה לגבי נסיעתו של החלוץ: "לאחר שנסגרו כל הנושאים המהותיים בין הצדדים, ערן זהבי ימריא מחר בערב לגואנגז'ו לבדיקות רפואיות, התרשמות מהעיר וחתימת חוזה, כשנותרו לו פרטים שוליים לסיכום בשטח. אנו נעדכן כמובן בכל התפתחות שתהיה ומבקשים סבלנות עד שהדברים יהיו סופיים וחתומים, ולא להיכנס לספקולציות מיותרות".

מכבי תל אביב רשמה את השחקן למוקדמות הליגה האירופית. כבר ביום חמישי הקרוב יפתחו הצהובים רשמית את העונה מול גוריצה הסלובנית במגרש הביתי החדש בנתניה. גוואנגז'ו הציעה למכבי תל אביב שמונה מיליון דולר על השחקן, בעוד זהבי יקבל משכורת של 60 מיליון שקל לשתי עונות וחצי.