המשפחה התבשרה: גופת הנעדרת נמצאה

אסתי וינשטיין נראתה לאחרונה לפני כשבוע בעיר אזור והשאירה את כל חפציה בביתה. מאז ניהלו בני משפחתה חיפושים קדחתניים אחריה, היום נמצאה גופתה בחוף הקשתות באשדוד - כשרכבה חונה סמוך למקום הימצאה

גופת הנעדרת נמצאה בחוף הים: כשבוע לאחר שנעלמו עקבותיה והיא נראתה בפעם האחרונה, נמצאה היום (ראשון) גופתה של אסתי וינשטיין בת ה-50 מאזור. המשטרה מדווחת כי גופתה של וינשטיין נמצאה בחוף הקשתות באשדוד, כשרכבה חונה במקום. ברכב נמצא פתק ובו נכתב: "בעיר זו ילדתי את בנותיי, בעיר זו מתי בגלל בנותיי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

וינשטיין בת ה-50 יצאה בשאלה לפני כמה שנים ומאז היא התגוררה באזור עם בן זוגה ובתה. היא השאירה אחריה מכתב התאבדות. המשטרה ועמותת ה.ל.ל המסייעת ליוצאים ויוצאות בשאלה פרסמו בקשה לסיוע באיתורה של וינשטיין. בתה תמי ביקשה מכל עם ישראל לעזור ולמצוא את אמה.

"אני מבינה שאני חולה ותלותית ואני לא רוצה להמשיך ולהיות למעמסה עליכם", כתבה אסתי במכתב שהשאירה. "אל תשקיעו הרבה בטקס, משהו צנוע עם המון פרחים ותזכרו שזה מה שבחרתי שהכי טוב בשבילי וגם אם תגידו שאני אנוכית, אני מקבלת בהבנה את חוסר ההבנה שלכם".

"אנו בעמותת ה.ל.ל עצובים וכואבים לאבד את חברתנו אסתי ויינשטיין", נמסר מהעמותה. "מתנדבת פעילה וחברה בקהילת היוצאים בשאלה. לאסתי היו חברים רבים בה.ל.ל ואנו מרכינים ראש עם אבלה של המשפחה ועל אבדנה של חברתנו. יהי זכרה ברוך".