תל אביב: בת 9 נפגעה מרכב, מצבה קשה

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לאזור התאונה בדרך הטייסים בתל אביב העניקו טיפול רפואי לילדה, שסבלה מחבלה בראשה. היא פונתה לבית החולים תל השומר. רוכב האופנוע שפגע בילדה נפצע באורח קל בתאונה

אילוסטרציה (דוברות מד"א)

ילדה כבת 9 נפצעה הבוקר (ראשון) באורח קשה, לאחר שנפגעה מאופנוע ברחוב דרך הטייסים בתל אביב. היא פונתה לבית החולים כשהיא סובלת מחבלה בראשה. רוכב האופנוע שפגע בה נפצע באורח קל ופונה גם הוא לבית החולים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירת האירוע העניקו לילדה טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן פינו אותה בלית החולים תל השומר, כשהיא סובלת מחבלת ראש. "הייתי בדרכי לבית חולים עם פצוע מתאונת דרכים כשהמוקד דיווח לי על תאונה שהתרחשה בהמשך הציר בו אני נוסע", סיפר חובש רפואת חירום במד"א תאופיק חבשי. "מיד כשהגעתי למקום ראיתי ילדה כבת 9 שוכבת על הכביש לאחר שנפגעה מאופנוע. הענקתי לילדה שהייתה בהכרה מעורפלת וסבלה מחבלת ראש טיפול רפואי ובתוך דקות פינינו אותה לבית החולים."

שני בני אדם נהרגו אתמול בשתי תאונות דרכים קטלניות בגליל וברמת הגולן. בשעות הבוקר חקלאי בן 61 התהפך עם טרקטור בזמן עבודת החריש. מאוחר יותר צעיר כבן 23 שרכב על טרקטורון התנגש ברכב ונפצע באורח אנוש, לאחר זמן קצר נקבע מותו.

זירת התאונה במג'דל כרום (דוברות משטרה)

סלים מחמוד, חקלאי כבן 61 התהפך במהלך עבודות החריש ביישוב מג'דל שמס שברמת הגולן. רופא מאחת המרפאות הפרטיות שנמצאות באזור קבע את מותו. המשטרה יחד עם חוקרי תאונות העבודה של משרד הכלכלה פתחו בחקירת פרטי האירוע.

בשעות הצהריים מוחמד בשותי, רוכב טרקטורון כבן 23 ממגד'ל כרום, התנגש ברכב פרטי ונפצע באורח אנוש. פרמדיקים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו למרכז הרפואי בנהריה. בזמן הטיפול בו בחדר ההלם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.