"לא האמנתי שזה יכול לקרות לי"

יממה לאחר שנשכחו ברכב למשך 5 שעות, הובאו שני האחים מכפר דיר אל אסד למנוחות. אביהם שעוד מתקשה לעכל את שקרה, שחזר בכאב את הטרגדיה. "הגעתי לגן הילדים, שאלתי את הגננת איפה הם, אך היא ענתה שלא הבאתי אותם כלל. אז הבנתי ששכחתי אותם", הסביר

מאות בני אדם הגיעו היום (חמישי) לבית העלמין בכפר דיר אל אסד שבצפון הארץ, בכדי ללוות בדרכם האחרונה את הילדים אחמד ומוחמד אסדי, שנשכחו ברכב אביהם ומתו. "לא האמנתי שדבר כזה יקרה לי, והנה זה קרה בבית שלי", אמר אביהם קאסם מעל לקברם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז פורסם מותם של השניים שורר אבל כבד בכפר. רבים מתושבי הכפרים הערביים הסמוכים וכן מהיישובים היהודים הגיעו לבית העלמין שהגיעו בכדי לנחם את המשפחה ולחבק את האב.

נשכחו במשך שעות ברכב

לאחר שהסתגר בביתו, אזר האב קאסם אומץ בכדי להתראיין ולשחזרת את השתלשלות האירועים שהובילו לאסון. "הקפצתי את אשתי לבית הספר בו היא מלמדת, ומשם הלכתי לבית הספר שבו אני עובד", סיפר. "משם המשכתי ולא הבחנתי בהם. אחרי חמש שעות הגעתי לגן הילדים, שאלתי את הגננת איפה הם, אך היא ענתה שלא הבאתי אותם כלל. אז הבנתי ששכחתי אותם".

הילדים מובאים למנוחות

קאסם עו"ד במקצועו שעסק בשנים האחרונות בהוראה, ביקש להעביר מסר להורים ולהזהירם מפני מקרים דומים. "תמיד כשראיתי מקרים כאלה לא הבנתי איך הם קורים", אמר. "בחיים לא האמנתי שזה יקרה לי והנה זה קרה בבית שלי".