בתה של הנעדרת: "נעשה הכול כדי שאימא תחזור"

אסתי וינשטיין בת ה-50 יצאה בשאלה ובשנים האחרונות היא התגוררה בעיר אזור עם בתה ובן זוגה. ביום שני היא יצאה מביתה ומאז נעלמו עקבותיה, ומאז בני משפחתה מחפשים אחריה. "אנחנו לא ישנים ולא אוכלים", סיפרה בתה

חשש כבד לחייה של אישה שנעדרת כבר יומיים: אסתי וינשטיין מאזור נעלמה לפני יומיים, ומאז משפחתה לא יודעת מנוחה. "אנחנו לא ישנים ולא אוכלים, אנחנו כל הזמן במטרה למצוא את אימא שלנו", מספר בתה, תמי מונטג. וינשטיין בת ה-50 יצאה בשאלה לפני כמה שנים ומאז היא מתגוררת בעיר עם בן זוגה ובתה. היא השאירה אחריה מכתב התאבדות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול פרסמה המשטרה ועמותת ה.ל.ל המסייעת ליוצאים ויוצאות בשאלה בקשה לסיוע באיתורה של וינשטיין. כעת מבקשת בתה תמי מכל עם ישראל לעזור ולמצוא את אמה שככל הנראה נסעה לצפון הארץ.

"רק שתחזור הביתה, שתחזור הביתה ונעשה הכול. אף אחד לא ינטוש אותה, כולם ידברו איתה", אמרה הבת בשיחה עם חדשות 2. "כולם אוהבים אותה, אני קיבלתי דרישות שלום מהמון אנשים וממלא מקומות. חברים, משפחה, כולם רוצים אותה".

הנעדרת השאירה מכתב התאבדות

"אני מבינה שאני חולה ותלותית ואני לא רוצה להמשיך ולהיות למעמסה עליכם", כתבה אסתי במכתב שהשאירה. "אל תשקיעו הרבה בטקס, משהו צנוע עם המון פרחים ותזכרו שזה מה שבחרתי שהכי טוב בשבילי וגם אם תגידו שאני אנוכית, אני מקבלת בהבנה את חוסר ההבנה שלכם".

אסתי וינשטיין נראתה לאחרונה ביום ראשון בבוקר בעיר אזור והשאירה את כל חפציה בביתה. כל מי שראה את הנעדרת מתבקש לפנות לעמותת ה.ל.ל בקו חרום פתוח 1700-70-70-73, או למשטרת ישראל.