נעדרת מאזור: ראיתם את אסתי?

חשש לחייה של תושבת אזור ואם לשבעה שנראתה לאחרונה אמש. ויינשטיין בת ה-50 יצאה בשאלה לפני מספר שנים ומאז מתגוררת בעיר עם בן זוג ואחת מבנותיה. היא השאירה אחריה מכתב התאבדות וככל הנראה עשתה דרכה לאזור הצפון

הנעדרת - אסתי ויינשטיין

האגודה ליוצאים לשאלה ומשטרת ישראל מבקשים את עזרת הציבור באיתורה של אסתי ויינשטיין שנראתה לאחרונה אתמול (שני). ויינשטיין היא חסידת גור לשעבר ואם לשבעה שיצאה בשאלה ומתגוררת בשנים האחרונות בעיר אזור. היא השאירה אחריה מכתב התאבדות מה שמגביר את החשש שתפגע בעצמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מבינה שאני חולה ותלותית ואני לא רוצה להמשיך ולהיות למעמסה עליכם", כתבה במכתב שהשאירה. "אל תשקיעו הרבה בטקס, משהו צנוע עם המון פרחים ותזכרו שזה מה שבחרתי שהכי טוב בשבילי וגם אם תגידו שאני אנוכית, אני מקבלת בהבנה את חוסר ההבנה שלכם״.

אסתי יצאה בשאלה לבדה לפני 8 שנים ובשנים האחרונות מתגוררת בעיר אזור עם בן זוג ועם ביתה תמי, היחידה משבע בנותיה שהצטרפה אליה.

ויינשטיין נראתה לאחרונה, אתמול בבוקר באזור והשאירה את כל חפציה בביתה. ״אני חושבת שאימא נסעה לצפון כי מההיסטוריה שלה בגוגל נראה שהיא הזמינה חדר בחדר אירוח או באכסניה", סיפרה בתה. "אני מבקשת מכל מי שראה אותה שייצור איתי או עם עמותת ה.ל.ל. אימא נסעה ברכב מסוג יונדאי i20 שחור שמספרו 51-562-37״.

כל מי שראה את הנעדרת מתבקש לפנות לעמותת ה.ל.ל בקו חרום פתוח 1700-70-70-73, או למשטרת ישראל.