חשד: סוללת אופניים גרמה לשריפה

כוחות כיבוי והצלה הוזעקו לבניין ברחוב שלמה בן יוסף באשדוד בעקבות שריפה שפרצה בבניין. אדם שהיה בדירה באותה שעה, תושב העיר בן 45, פונה לבית החולים במצב בינוני עם כוויות בכל חלקי גופו. חקירת השריפה העלתה חשד כי הגורם לפרוץ האש הוא התלקחות סוללת אופניים חשמליים שהייתה בהטענה

סוללת האופניים שנמצאה בדירה (דוברות הכבאות)

תושב אשדוד בן 45 נפצע באורח בינוני בעקבות שריפה שפרצה לפנות ערב (שלישי) בבניין ברחוב שלמה בן יוסף בעיר. מחקירה ראשונה עולה חשד כי הגורם לפרוץ השריפה הוא התלקחות סוללה של אופניים חשמליים שהייתה בהטענה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 17:00 הוזעקו כוחות כיבוי ואנשי מגן דוד אדום ממרחב לכיש בעקבות דיווח על עשן סמיך שעולה מהבניין. כוחות הכיבוי הצליחו להשתלט על האש והפצוע פונה לבית החולים תל השומר כשהוא סובל מכוויות בכל חלקי גופו.

חוקרי שריפות שהוזעקו למקום מצאו כי השריפה החלה בסלון הדירה, שם עמדו אופניים חשמליים. החשד הוא כי הסוללה שהייתה בהטענה באותה שעה היא שגרמה לתחילת השריפה.

בשל האירוע החריג ובשל מספר תקריות נוספות מבקשים במערך כיבוי האש להדגיש כי יש לרכוש אך ורק סוללות עם תו ותקן ויש להימנע מהשארת אופניים בטעינה ללא השגחה. במקרה של השגחה, אם הסוללה נדלקת בשל כשל - ניתן להוציא אותה מהחשמל ולכבות את האש.