אוטובוס נרגם באבנים סמוך לדימונה

שני בני אדם נפצעו קל לאחר שאבנים יודו לעבר אוטובוס שעשה את דרכו מתל אביב לאילת. מספר נוסעים נוספים לקו בחרדה. המשטרה בוחנת את הדיווחים כי האבנים יודו לעבר כלי הרכב מכיוון הפזורה הבדואית

שני פצועים קל מיידוי אבנים לעבר אוטובוס (דיווחי הרגע)

אוטובוס אגד שעשה את דרכו לפנות בוקר (שישי) מתל אביב לאילת נרגם באבנים כקילומטר מהעיר דימונה. שניים מהנוסעים נפצעו קל כתוצאה מהאירוע וקיבלו טיפול רפואי בשטח ומצוותי מד"א זשהוזעקו למקום. מספר נוסעים נוספים לקו בחרדה ונזק קל נגרם לאוטובוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי האבנים יודו לעבר האוטובוס מהפזורה הבדואית הסמוכה. המשטרה פתחה בסריקות אחר חשודים בביצוע המעשה.

שמשת האוטובוס שניזוקה (דיווחי הרגע)

אתמול נהרגו שני גברים בשנות ה-40 לחייהם, ואישה נוספת כבת 30 כתוצאה מהתנגשות בין שני כלי רכב בכביש הערבה, בקטע הדרך שבין עין יהב לספיר. מהמשטרה נמסר כי התאונה אירעה ככל הנראה "מסטייה של אחד הרכבים המעורבים": מהחקירה עולה כי רכב פרטי מסוג מזדה שהגיע מכיוון צפון לדרום ורכב פרטי מסוג סיטרואן אשר הגיע מכיוון דרום לצפון, התנגשו חזיתית. נוסעי המזדה - תושבת חולון בת 39 ותושב אזור בן 57 נהרגו במקום. גם נהג הסיטרואן, תושב אילת בן 43, מת בזירה. בוחני משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה.

"ראינו את שני כלי הרכב כשהם מעוכים על הכביש", סיפר אלי שרקי, חובש בכיר במד"א. "בתוך אחד הרכבים נלכד גבר כבן 40 כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, עם פגיעה רב מערכתית קשה. על הכביש שכבו גבר נוסף ואישה כבת 30, גם הם היו ללא דופק וללא נשימה וסבלו מפגיעה רב מערכתית. הענקו להם טיפול רפואי וניסינו לבצע פעולות החייאה בסיוע כוח רפואי של צה"ל, אך לצערינו הפגיעות היו קשות ונאלצנו לקבוע את מותם במקום של השלושה".