ישי עוליאל אלוף הרולאן גארוס

הישג מרשים לטניס הישראלי: הטניסאי הישראלי בן ה-16, ישי עוליאל, זכה יחד עם שותפו הצ'כי באליפות הרולאן גארוס לנוער שמתקיימת בפריז. זוהי הפעם הראשונה מאז 2004 שישראלי זוכה במקום הראשון

אלוף הרולאן גארוס. עוליאל (Peter Figura איגוד הטניס.)

הישג מרשים לטניסאי הישראלי הצעיר ישי עוליאל שזכה היום (ראשון) יחד עם שותפו הצ'כי פטריק ריקל בטורניר הזוגות בתחרות הרולאן גארוס בפריז. עוליאל ושותפו ניצחו את הזוג יונסונג צ'אנג הקוריאני ואורלנדו לוז הברזילאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עוליאל וריקל ניצחו את הזוג המתחרה על מגרש החימר בפריז לאחר פתיחת משחק צמודה, בה כל אחד מהזוגות שמר על משחקוני ההגשה שלו. לבסוף הצליח הזוג הישראלי-צ'כי לשבור את משחק ההגשה של הזוג המתחרה, ולבסוף ניצחו את המערכה.

זוהי הפעם הראשונה מאז שנת 2004 בה נער ישראלי זוכה באליפות היוקרתית, אז זכה דודי סלע באליפות. עבור עוליאל עצמו, זו אינה הפעם הראשונה שהוא זוכה בטורניר גדול: כשהיה בן 12 זכה בטורניר האורנג' בול, אליפות העולם עד גיל 12.

האלופים הטריים. היום בפריז (Peter Figura איגוד הטניס.)

ג׳אן פוצטאר, מאמנו של ישי, הגיב לזכייה בהתרגשות ואמר ״ישי עוליאל אלוף רולאן גארוס בזוגות - נשמע דימיוני, אבל זאת המציאות! משחק מצויין של ישי והשותף שלו פטריק ריקל, שלא השאירו סיכוי ליריבים וסיימו תחרות שהתחילו אותה ממש במקרה ביחד ועכשיו הם אלופים״.