השוטר ששלף נשק לעבר מפגינים חרדים נחקר באזהרה

בעקבות התיעוד הבלעדי שהגיע לידי חדשות 2 Online בו נראה שוטר מג"ב שולף נשק, דורך ומכוון אותו לעבר מפגינים חרדים בירושלים, נודע היום כי השוטר נחקר באזהרה במח"ש - וכי החקירה קרובה לסיומה. שוטר נוסף שהכה מפגין חרדי, נחקר גם הוא

חקירה באזהרה לשוטר שכיוון אקדח לעבר מפגינים: בעקבות התיעוד שחשפנו בחודש שעבר ובו נראה שוטר כשהוא דורך ומכוון אקדח לעבר מפגינים חרדים במהלך עימות שפרץ בינם לבין שוטרים באזור שדרות חיים בר-לב בירושלים, נחקר השוטר באזהרה במשרדי מח"ש - כך נודע היום (רביעי) לחדשות 2 Online.  

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

השוטר נחקר יחד עם שוטר נוסף שהכה מפגין חרדי בזמן שהיה שרוע על הקרקע סמוך למועד בו אירעו העימותים. במחלקה לחקירות שוטרים אומרים שהם קרובים לסיום החקירה.

במהלך העימות שפרץ בחודש שעבר, נראה אחד מאנשי מג"ב במקום שולף אקדח, דורך אותו ומכוון לעבר המפגינים החרדים. לדברי צלם הסרטון, האירוע החריג התרחש במהלך הפגנה של חרדים מהפלגים הקיצוניים נגד מעצרו של עריק חרדי באילת. לפי דיווחים שונים הייתה במקום אלימות שהופנתה כלפי השוטרים. מאז מעצר העריק נערכו הפגנות מחאה של חרדים ברחבי הארץ.

"הייתה תהלוכה על המדרכה בלי שום בעיות, אבל המשטרה לא הייתה יכולה לראות את ההפגנה עוברת בשקט והייתה חייבת להתפרע", אמר אחד המפגינים שצילם את האירוע. "הם התפרעו בלי שום רסן, תוך איום בנשק חם על מפגינים שעומדים על המדרכה".