צפו: ח"כ סמוטריץ' הצטרף לשלום עכשיו?

את המחזה הזה קשה היה לדמיין: חבר הכנסת שנודע בעמדותיו הימניות הבלתי מתפשרות החליט ללבוש חולצה של ארגון השמאל ואף צולם עמה. הסיבה: חלק ממבצע התרמה לארגון "הגשמת חלום" הדואג לצרכיהם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים

כשהח"כ הימני "הצטרף" לארגון השמאל: עמותת "הגשמת חלום", השמה לה למטרה להגשים חלומות לילדים בעלי צרכים מיוחדים, פתחה במבצע להטסת ילדים לטורניר היורו בצרפת שייפתח בסוף השבוע הבא. על מנת לממש את משאלת הלב של הילדים, פנתה העמותה לדמויות מוכרות בישראל עם אתגר: לבשו חולצה של יריבה מושבעת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ח"כ בצלצאל סמוטריץ' מהבית היהודי החליט להרים את הכפפה ובניגוד גמור לדעותיו, לבש חולצה של ארגון השמאל "שלום עכשיו" שעמה הצטלם: "בקושי רב מאוד ואחרי נדודי שינה רבים, שמתי על עצמי חולצה של שלום עכשיו. אז תפתחו את הלב ותתרמו לעמותה החשובה הזו ולעזור לילדים החמודים האלה".

לאתגר נענו גם אוהדי כדורגל ידועים כמו אביגיל שרעבי, אוהדת שרופה של בית"ר ירושלים, המוכר הנודע משוק הכרמל הידוע בכינויו "אינעל העולם" שאוהד את הפועל תל אביב - ווסילי, אוהד נודע של מכבי חיפה. כולם הסכימו ללבוש חולצה של קבוצה יריבה - זאת למרות שחשבו שלעולם לא יעשו זאת, הכל למען הצלחת מבצע ההתרמה.

בעמותת "הגשמת חלום", שהוקמה בהתנדבות על ידי צעירים ושמה לעצמה למטרה להגשים חלומות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ומחלות קשות במיוחד, מסבירים כי מטרת הטיול היא "להציב את הילד במרכז ולגרום לו להרגיש בפעם הראשונה בחייו כמו כל ילד רגיל, וכן, להשכיח ממנו לכמה ימים את מה שהוא עובר המציאות היומיומית".