תיעוד: גבר חשוד מסתובב על פסי הרכבת

אירוע חריג התרחש הערב סמוך לתחנת חוף הכרמל, כשאדם טיפס על הגדר והסתובב על המסילה באין מפריע. עובדים שהיו בבניין ממול וצילמו את האירוע הבחינו בו משאיר חפץ על הפסים והזעיקו את כוחות המשטרה. חבלנים שבדקו את החפץ החשוד גילו שמדובר במעיל שהותיר אחריו הגבר שנתפס. הרקע כנראה פלילי

אזרחים שעובדים בבניין משרדים מעל מסילת הרכבת באזור תחנת חוף הכרמל בחיפה זיהו הערב (רביעי) גבר שחצה את הגדר, הסתובב על הפסים בחופשיות ובשלב מסוים השליך חפץ חשוד. הם מיהרו להזעיק למקום את המשטרה ובמקביל תיעדו במצלמה את שהתרחש. חבלנים שבדקו את החפץ גילו שמדובר במעיל שהותיר אחריו האיש, שנתפס על ידי המשטרה. הרקע לאירוע ככל הנראה פלילי, תנועת הרכבות בין חיפה לתל אביב הופסקה למשך חצי שעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שצילמו עובדי בניין המשרדים ניתן לראות את האיש מטפס מעל גדר התיל הצמודה למסילת הרכבת, מתהלך על הפסים ורץ לכיוון דרום. לאחר שהבחינו כי הוא הסיר חפץ כלשהו מגופו והשליכו על הפסים, הם הזמינו את כוחות המשטרה שסגרו את המסילה עד לבדיקה של חבלן. לאחר סריקות באיזור, איתר חבלן המשטרה מעיל שאותו השליך הגבר.

פואז ח'ורי, שהיה עד לאירוע, אמר בשיחה עם חדשות 2 Online: "מיד שראינו את הבחור מטפס על הגדר, עלה החשד שיש פה אירוע לא שגרתי ומיד התקשרנו למשטרה ודיווחנו. ניסינו ליצור קשר גם עם הרכבת במטרה אחת - למנוע כאן אסון, לא משנה מה".