חשד: קטינים הכו ילד בן 11, השליכו עליו אבנים - ואיימו עליו

ת', אם ל-5 ממרכז הארץ, טוענת כי שני קטינים התנכלו אתמול לבנה, הכו אותו קשות וזרקו עליו אבנים עד זוב דם. "הם דפקו לו את הראש במדרכה, מצאתי אותו בוכה וחסר אונים", היא מספרת. "כבר שנתיים ויותר שמתעללים בי ובילדיי בגלל שהתגרשתי, ובחברה שלנו זה לא מקובל". המשטרה: "המקרה בחקירה, שירותי הרווחה דווחו"

"מצאתי אותו חבול ומוכה". בן ה-11 בביה"ח (חדשות 2)

חשד למקרה קשה של אלימות כלפי ילד בן 11 לאור יום, באמצע הרחוב: ת' ממרכז הארץ נחרדה לקבל אתמול (שלישי) שיחת טלפון מאחד החברים של בנה בן ה-11. הוא סיפר לה שבנה הוכה בידי שני קטינים, ושהוא שוכב על הרצפה מדמם לאחר שזרקו עליו אבנים - ואיימו לדרוס אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אמרו לי שהבן שלי נפצע, שמעתי אותו ברקע בוכה. עזבתי הכל וטסתי אליו", מספרת אמו בשיחה עם חדשות 2 Online. "מצאתי את הבן שלי מדמם על המדרכה, ילדים שלמדו איתו פעם והיו חברים שלו דפקו לו את הראש במדרכה, זרקו עליו אבנים ואמרו שהם רוצים לדרוס אותו".

"הוא נפצע בכל חלקי גופו, הרמתי אותו מהמדרכה בדרכנו להגיש תלונה במשטרה, הוא אמר שכואב לו הראש", משחזרת האם את הרגעים הקשים. "בדרך לשם, נראה שהוא איבד את ההכרה. הוא לא ענה לי כשקראתי לו, ומיהרנו לבית החולים. הגרוע מכל עבר לי בראש".

"מתעללים בי ובילדיי, זרקו חפצים בוערים לביתנו"

לדבריה של האם, היא וחמשת ילדיה, אותם היא מגדלת לבדה, סופגים מסכת קשה של התעללויות זה חודשים ארוכים - זאת לאחר שעברה הליך גירושין: "אנחנו משפחה דתית ואצלנו במגזר זה לא מקובל, זה נחשב לבגידה. מאז שהתגרשתי, התחילו להתנכל לי ולילדיי, זרקו לנו כוסות בוערות לחצר הבית והתחילה שריפה, קשרו לאחד מילדיי את הידיים עם דבק סלוטייפ וזרקו אותו מהאופניים, את אחד מהם גם נעלו בשירותים".

האם מספרת כי נאלצה להעביר את ילדיה להתחנך בבית ספר אחר עקב שרשרת ההתנכלויות הקשה. היא טוענת שכשפנתה למשטרה פעם אחר פעם, לא התייחסו לתלונותיה: "אחד השוטרים אפילו אמר לי לא מזמן שזה רק מעשה קונדס של ילדים. מתעללים בילדים שלי ואני מתריעה בכל פעם מחדש - והנה מה שקרה היום, הבן שלי מדמם ופצוע".

בן ה-11 שהוכה פונה לבית החולים "שניידר" בפתח תקווה, שם הוא מאושפז במחלקה לרפואה דחופה כשהוא סובל מפציעות בגפיים, בגב ובפניו. לפני כשנה עבר תאונת דרכים ונפצע ברגלו, וכעת אותה הרגל מדממת בעקבות אלימות קשה שהופנתה כלפיו מנערים בני גילו - כך טוענת אמו. לאחר טיפול בו, מצבו מוגדר כעת טוב והוא תחת השגחה.

"אנחנו מפוחדים. כל מה שאנחנו מבקשים מהמשטרה הוא הגנה, כי מנסים לפגוע בנו. הילדים חוששים להיכנס הביתה מאז שהשליכו לעברנו חפצים בוערים", מוסיפה האם. לדבריה, המשטרה שהזעיקה אמש הגיעה רק כעבור כשעתיים, ושוטר שהגיע לבית החולים חקר את בנה אודות האירוע הקשה שעבר.

ממשטרת מחוז מרכז נמסר בתגובה למקרה: "עוד באותו ערב ובסמוך לקרות האירוע, הגיע קצין משטרה לבית החולים וגבה תלונה מהלכה התברר כי על פי החשד מדובר באירוע תקיפה בין ילדים שהינם מתחת לגיל האחריות הפלילית. דיווח הועבר לגורמי הרווחה להמשך טיפולם". בתגובת המשטרה לא נמסרה התייחסות ליתר הטענות שהעלתה האם.

לפניות לכתב: morl@ch2news.tv