"כולם יודעים מה קורה בבית רה"מ"

המבשלת לשעבר במעון הרשמי של הזוג נתניהו שהתמוטטה במהלך עבודתה, סירבה לתבוע את משרד רה"מ וביקשה גם לא להעיד בבית הדין. אולם לאחר שקיבלה צו, היא התייצבה לעדות. היום היא מברכת את עמיתה גיא אליהו על ניצחונו בתביעה. "סוללת עורכי הדין שהועמדו לרשות שרה נתניהו, בעצמם לא מאמינים למה שיוצא להם מהפה", אמרה

אתי חיים, המבשלת לשעבר בבית ראש הממשלה, מברכת את עמיתה גיא אליהו, העובד לשעבר במעון, שניצח בתביעתו נגד משרד ראש הממשלה. חיים, שהתמוטטה בעבר במהלך עבודתה במעון ואף הוזכרה בשל כך בפסק הדין שניתן הבוקר, אמרה לחדשות 2 Online ש"כולם יודעים מה קורה שם, יום יום, שעה שעה".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני מברכת את גיא אליהו", היא אמרה. "אני יודעת שגיא סבל מאוד והושפל מאוד בבית ראש הממשלה, הייתי שם, ראיתי".

"בית המשפט פסק כי עדותי אמינה וישרה", היא הוסיפה. "אמת דיברתי. כל הניסיונות להכפיש ולהמשיך להשפיל אותנו, העובדים, נהדפו על ידי בית המשפט, וטוב שכך. אנחנו אנשים ישרים, הגונים, מכובדים, בעלי משפחות, המתפרנסים בכבוד".

"סוללת עורכי הדין מהשורה הראשונה שהועמדו לרשות שרה נתניהו, בעצמם לא מאמינים למה שיוצא להם מהפה", טענה חיים. "אינני משפטנית, לא קראתי את פסק הדין, אבל אני סמוכה ובטוחה שהאמת שלנו יוצאת לאור".

"בתקופת עבודתי בבית ראש הממשלה כתבתי יומן", היא ציינה. "את היומן הזה אני מתכוונת לחשוף עם הזמן. הכל רשום הבו בזמן אמת. זו הייתה חוויה קשה מאוד, זו דלת שסגרתי אחריי ואני לא מתכוונת לפתוח אותה יותר".