לילך שם טוב: "זו הנקמה הכי מתוקה שיש"

כמעט שש שנים אחרי ששלושת ילדיה נרצחו על ידי אביהם, לילך שם טוב ילדה שוב בת. בפוסט שפרסמה בפייסבוק היא מספרת על השמחה שנכנסה לחייה אחרי האסון הכבד. "הפעם החיוך עלה מבפנים, אני זו שקובעת לגבי התחושות והרגשות שלי"

"מחייכת, זו הנקמה הכי מתוקה שיש" (פייסבוק)

בקיץ 2010 פקדה את לילך שם טוב הטרגדיה הנוראה ביותר שהורה יכול לדמיין - שלושת ילדיה, רוני, אור ועומר ז"ל, נרצחו על ידי אביהם בנתניה. לפני כשבועיים ילדה לילך בת, ובפוסט שפרסמה היום (שלישי) בפייסבוק היא מספרת על החיים החדשים - שוב כמשפחה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"בהרצאות שלי אני מדברת בין היתר על הרחבת תודעת השפע", כתבה, "ועל כך שאנשים שעברו חוויה שלילית וממשיכים להשתטח על מזבח הקורבנות הנצחית, בעצם ממשיכים להחיות בראשם חוויית עבר ונותנים כוח לאותו אלים להמשיך ולשלוט בנו".

"המהפך שלי קרה כשהפכתי את אותו צורר לחסר משמעות, ואני זו שקובעת לגבי התחושות והרגשות שלי", שיתפה. "אמרו לי לחייך. הפעם החיוך עלה מבפנים. אני לא מתעסקת עם נקמות, אבל אם כבר - אפשר לומר שזו נקמה הכי מתוקה שיש. ואם יש פלא ונס... אז זה פלא ונס".

"החלום הכי מפחיד של הורה הוא לאבד את שלושת ילדיו", סיפרה לפני כשבועיים לחדשות 2. "עברתי את השואה שלי והחלטתי שאני לא מרפה ושאני ממשיכה לאחוז בחיים. אין דבר העומד בפני הרצון".

שם טוב הבטיחה לעצמה שתצליח להשתקם, הוציאה ספר והפכה למרצה מבוקשת. את ההיריון הקפידה לשמור בסוד אבל ניתן היה למצוא רמזים לכך בעמוד הפייסבוק שלה. היום, כשהפכה שוב לאמא כמעט 6 שנים אחרי האסון הנורא, היא מספרת: "החלטתי לחיות על מנת לחיות ולא על מנת לשרוד".