"קשה בלעדיך, בבקשה תחזור לאמא"

יום לאחר שנשכח במכונית ומת, אמו של התינוק בן השנה וחצי מאשדוד נפרדת מבנה בפוסט מרגש וכותבת לו: "אני אוהבת אותך כמו שלא אהבתי מעולם. לא עומדת בזה, בבקשה תספר לי שזה חלום, אני מתחננת"

הרכב בו נשכח התינוק. אתמול באשדוד (שמואל לסרי דוברות זק״א)

"אני נקרעת אני חצי בן אדם אני לא מסוגלת יותר": בפוסט קורע לב שפרסמה הבוקר (שלישי) בפייסבוק, נפרדת אמו של התינוק בן השנה וחצי שנשכח אתמול במכונית באשדוד במשך כמה שעות ומת.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"מלאך שלי, בבקשה בבקשה בבקשה תחזור לאמא. קשה לי בלעדיך. בבקשה", כותבת האם הכואבת לבנה. "אני אוהבת אותך כמו שלא אהבתי מעולם. זה הזמן שאתה מתעורר ומעיר את הבית לחיים. עם החיוך הממיס שלך ושמחת החיים שלך. בבקשה אליה שלי אני מתגעגעת. לא עומדת בזה בבקשה תספר לי שזה חלום אני מתחננת! אלוקים. בבקשה ממך".

התינוק בן השנה וחצי נשכח אתמול על ידי אביו במכונית ומת לאחר שהיה סגור ברכב במשך יותר מ-4 שעות. בחקירה ראשונית סיפר האב כי עשה סיבוב בבוקר לפזר את כל הילדים בבתי הספר ובגנים ולאחר מכן חזר הביתה והלך לישון בעוד האם הלכה לסידורים.

לאחר כארבע שעות, בסביבות השעה 12:00 לדברי האב, הוא התעורר ושאל את עצמו איפה התינוק ואז נזכר שהוא ברכב. הוא רץ ולקח את התינוק אל תוך הבית, לשם הגיעו צוותי מד"א שניסו להחיותו ללא הצלחה.