עימות בעירייה: "שקרנית תקרא לאשתך"

חבר מועצת העיר נתניה פרסם פוסט בפייסבוק ובו תקף בחריפות את ראש העיר מרים פיירברג בשל העסקה שכשלה למכירת מכבי נתניה. הוויכוח הזה עבר לחילופי הודעות שגלשו עד מהרה לקללות בוטות – ואפילו לתלונה במשטרה

פוסט שפרסם לאחרונה בפייסבוק חבר מועצת העיר נתניה חיים פרידריך גלש תוך זמן קצר לחילופי מסרים בוטים בינו לבין ראש העיר מרים פיירברג. בעקבות ההתבטאויות הקשות הגיש בימים האחרונים פרידריך תלונה במשטרה בטענה כי פייברגר איימה עליו.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הרקע לוויכוח בין השניים הוא העסקה המדוברת שהתרקמה - מכירת קבוצת הכדורגל מכבי נתניה לאליהו ארז, שחשוד בהונאה והתחזות. העסקה אומנם לא יצאה אל הפועל, אך פרידריך האשים את פיירברג כי כמעט מכרה לו את הקבוצה, ועד מהרה העבירו השניים את הוויכוח להודעות פרטיות.

"תחליטי מה את, מטומטמת או שקרנית", כתב לה פרידריך. "את זה שאת לא מעורבת תספרי לסבתא, אם זה היה מצליח היית באה לגזור סרט. תסתכלי בראי ותראי מי המנוול ומי הגיס החמישי".

פיירברג לא נותרה חייבת: "עבריין היית ועבריין נשארת. 'שקרנית' ו'מטומטמת' תקרא לאשתך. לך תמשיך לסחוט עבריינים. עוף לי מהעיניים, מכוער מבחוץ ומבפנים. זבל!!! יש לי עדויות מוקלטות מקבלנים שבעבר ניסית לסחוט אותם".

בעיריית נתניה מסרו בתגובה: "אין לנו עניין להגיב לתכתובת בלתי פורמלית בנושא כדורגל, שנעשתה בין מכרים שלהם היכרות של עשרות שנים ולא בין חברי מועצה. מכל מקום ראש העיר תוכל להוכיח את כל הנכתב במשטרה".

הדברים שכתבה פיירברג והתגובה של עיריית נתניה מעלות תהייה נוספת: אם ראש העיר מחזיקה בידיה הקלטות של חבר מועצה שסוחט קבלנים, מדוע המתינה עד עכשיו ולא הגישה את החומר למשטרה?