מכבי חיפה - מחזיקת גביע המדינה בכדורגל

אחרי ההשפלה בשבת ו-18 שנה ללא זכייה בגביע - מכבי חיפה זכתה בגביע המדינה בכדורגל לעונת 2015/16, וניצחה את מכבי תל אביב בגמר בתוצאה 0:1. גול של הקשר הפולני אוברניאק בדקה ה-36 הספיק לירוקים לקחת את התואר. בניון בסיום המשחק: "זה משחקי האחרון בקבוצה"

מחזיקת הגביע החדשה - מכבי חיפה (יונתן סינדל, פלאש 90)

נקמה ירוקה: מכבי חיפה זכתה אמש (שלישי) בגביע המדינה בכדורגל לעונת 2015/16 - זאת לאחר שניצחה את מכבי תל אביב בתוצאה 1:0. הזכייה הזו של חיפה בגביע מגיעה לאחר 18 שנים בהן חיפה לא זכתה בתואר ושלושה ימים בלבד לאחר שהושפלה במשחק האחרון לעונה ונוצחה 0:6 על ידי אותה מכבי תל אביב - אחת התבוסות הגדולות בתולדותיה של חיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כובש השער בדקה ה-36 היה הקשר הפולני לודוביק אוברניאק לאחר שניסה להרים כדור לרחבה, שעבר את כל השחקנים - ונכנס הישר לרשת. זו הזכייה השישית בתולדותיה של חיפה בגביע המדינה בכדורגל. הקפטן יוסי בניון הוחלף לקראת סיום המשחק, במה שהיה משחקו האחרון בחיפה. הקפטן הודיע בסיום המשחק כי זהו משחקו האחרון בקבוצה.

זכייה בגביע המדינה - אחרי 18 שנה (יונתן סינדל, פלאש 90)

בתחילת השבוע, הובסה מכבי חיפה לאותה מכבי תל אביב בתוצאה 6:0 במסגרת המחזור האחרון של ליגת העל, אך התוצאה המביכה לא פגעה ביכולת של הקבוצה להתרומם מההפסד ולזכות בתואר ראשון מאז עונת 2012/2013 שבה זכתה באליפות המדינה. 

הפסדה של מכבי תל אביב בגמר גביע המדינה היא בשורה משפילה עבורה - זאת לאחר שבשבת הפסידה בקרב על אליפות המדינה, ולאחר שבשנה שעברה זכתה בטרבל - אליפות המדינה, גביע המדינה וגביע הטוטו.