מחנה יהודה: רעש, לכלוך וונדליזם

שוק מחנה יהודה עבר בשנים האחרונות מתיחת פנים משמעותית: לא רק באסטות ודוכנים, אלא מרכז חיי לילה שוקק. אבל יש נפגעים מהמהפך הזה: התושבים באזור סובלים מרעש מוגזם ומשלל מטרדים ששינו לגמרי את אורח החיים. גם הסוחרים של השוק מתלוננים על השחתת רכוש, לכלוך וזוהמה שנשארים מהלילה שלפני

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעיריית ירושלים נמסר בתגובה:"שוק מחנה יהודה נמצא בפריחה כלכלית ותרבותית כפי שלא היה שנים רבות. אנו מודעים לנושאים המטרידים את התושבים והסוחרים ופועלים יחד עם נציגי הסוחרים, המייצגים את מרבית סוחרי השוק והתושבים, לתת מענה לצרכיהם תוך שמירה על האיזון הנכון ועל הפריחה התרבותית של השוק. צר לנו שקומץ סוחרים מנהל מאבק הנגוע באינטרסים זרים על חשבונם של רוב הסוחרים ונגד האינטרס הציבורי, וכנגדו יצאו מרבית הסוחרים".

מהמשרד להגנת הסביבה נמסר בתגובה: "כל גורם המעוניין בביצוע חריגה מהתקנות למניעת מפגעי רעש נדרש לאישורו של השר להגנת הסביבה. אם תוגש הבקשה, היא תיבחן על ידי גורמי המקצוע. בלשכת השר התקבלה תלונת תושבי אזור השוק על אודות מפגעי תברואה ורעש. האכיפה כנגד עסקים החורגים מתקנות הרישוי המקומי שניתנו להם היא באחריות וסמכות עיריית ירושלים ומשטרת ישראל".