הטרגדיה ברמת גן: "האם מתקשה לדבר"

אמה של ויטל ברמש בת ה-17, שנהרגה אתמול מפליטת כדור בדירה ברמת גן מתקשה לעכל את האסון שנפל על המשפחה. חברותיה סיפרו כי היא "מתקשה לדבר או להגיב". במקביל, מעצרו של החייל שמנשקו נורה הכדור הוארך בשישה ימים

ויטל ברמש ז"ל

בית אמה של ויטל ברמש ז"ל, הנערה בת ה-17 שנהרגה אתמול (רביעי) מפליטת כדור ברמת גן, התמלא היום בחברים שהגיעו לנחם את האם האבלה. אחת מחברות המשפחה סיפרה כי האם "לא מצליחה לעכל את מה שקרה" וכי היא מתקשה לדבר או להגיב. מעצרו של החייל שמנשקו נורה הכדור הוארך היום בבית המשפט.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ברמש הייתה בת לאם חד הורית, בעלת מכון יופי בעיר. בעמוד הפייסבוק של המכון הודו היום לעיריית רמת גן שנרתמה לעזור למשפחה, שנמצאת במצב כלכלי קשה, כדי להביא את הנערה לקבורה.

חברת המשפחה אף טענה נגד משטרת ישראל, שלא מספקת להם כל פרט אודות החקירה המתנהלת. בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרו של החייל שמנשקו נורה הכדור בשישה ימים.

האם "לא מצליחה לעכל"

בסביבות השעה 15:30 אתמול נשמע קול ירי ברחוב הצלע ברמת גן. כוחות גדולים של משטרה ושל מגן דוד אדום שהגיעו למקום מצאו בדירת המגורים את ויטל במצב אנוש ופינו אותה לבית החולים - שם נקבע מותה. נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות, אך על פי הערכת המשטרה הכדור נפלט מנשקו האישי של חברה.

על פי הערכת החוקרים, חברה החייל של ויטל השאיר את נשקו בחדר כשהוא מאובטח והלך לרגע לשירותים. לפתע שמע ירייה ומצא את חברתו כשהיא מלאה דם. החייל נלקח לחקירה במשטרה הצבאית.