ר"ג: בת 17 נהרגה מפליטת כדור מנשקו של חברה החייל

כוחות של מד"א ומשטרה מיהרו לדירת מגורים בעיר רמת גן לאחר שקיבלו דיווח על קולות ירי ברחוב הצלע בעיר. אנשי ההצלה גילו בדירה נערה בת 17 במצב אנוש ופינו אותה לאיכילוב תוך מאמצי החייאה - אך שם נקבע מותה. במשטרה מעריכים כי נפגעה מכדור שנפלט כתוצאה ממשחק בנשק

בת 17 נפצעה מירי - מצבה אנוש (חדשות 2)

קול ירי נשמע בסביבות השעה 15:30 (רביעי) ברחוב הצלע ברמת גן והקפיצו למקום כוחות גדולים של מד"א ומשטרה. הכוחות מצאו בדירת מגורים נערה בת 17 במצב אנוש ופינו אותה לבית החולים - שם נקבע מותה. נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות, אך על פי ההערכת המשטרה הכודר נפלט מנשקו האישי של חברה של הנערה שנחקר בשעות אלו במצ"ח.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

עם קבלת הידיעה על התקרית, כוחות גדולים של מד"א עשו דרכם לעבר הזירה, הם מצאו בדירה את הנערה כשהיא פצועה, ללא דופק או נשימה ובמצב אנוש.

הפרמדיקים מיהרו להעניק טיפול רפואי לפצועה והחלו לבצע בה מאמצי החייאה תוך פינוייה לבית החולים איכילוב בתל אביב. כוחות משטרה שהגיעו גם הם לזירה פתחו בחקירת הנסיבות שהובילו לתקרית הקשה.

על פי הערכת החוקרים, חברה החייל של הנערה השאיר את נשקו בחדר כשהוא מאובטח והלך לרגע לשירותים. לפתע שמע יריייה ומצא את חברתו כשהיא מלאה דם. החייל נלקח לחקירה במשטרה הצבאית.