מודיעין עילית: כבאים הוזעקו לשריפה – ונרגמו באבנים

3 צוותי כיבוי שהוזעקו לשריפת קוצים גדולה במודיעין עילית יחד עם מתנדבים וצוות סיוע נוסף, נתקלו בתקיפה מצד נערים מקומיים שזרקו אבנים ודרדרו סלעים לעברם. המעשים הללו אילצו את לוחמי האש להפסיק את עבודתם במהלך פעולות הכיבוי הסופיות. גם בשבוע שעבר הותקפו באבנים לוחמי האש מאותה התחנה

השריפה במודיעין עילית, הערב (דוברות כב"ה יו"ש)

שלושה צוותי כיבוי וצוות מתנדבים ממתתיהו הוזעקו לשריפת קוצים גדולה שפרצה הערב (שלישי) במודיעין עילית. אלא שבמהלך פעולות הכיבוי, החלו נערים מקומיים לתקוף את לוחמי האש בזריקת אבנים. לוחמי האש והמתנדבים נאלצו להפסיק בשל כך את עבודתם.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הצוותים הוזעקו לרחוב שערי תקווה בעיר, לאחר שדווח להם על להבות גבוהות במקום. צוות סיוע מאיילון הוזעק גם הוא. הדליקה התפשטה לוואדי המפריד בין אורנית למודיעין עילית, ולוחמי האש בלמו אותה.

השריפה במודיעין עילית, הערב (דוברות כב"ה יו"ש)

כשפעולות הכיבוי הגיעו לשלב הסופי, נאלצו הצוותים להפסיק את עבודתם בשל דרדור הסלעים וזריקת האבנים לעברם. גם בשבוע שעבר הותקפו באבנים לוחמי האש מאותה התחנה, כשפעלו בשריפת קוצים סמוך למבנה.

"אנו רואים בחומרה מעשים אלו המסכנים את לוחמי האש הפועלים בזירות שונות להצלת נפש ורכוש", נמסר מדוברות כיבוי אש מחוז יהודה ושומרון. "חבל שהתנהגות פסולה זו מכתימה את תושבי העיר. אנו קוראים לרסן הישנות מקרים אלה".