"לילך חיכתה לזה הרבה מאד זמן"

אלברט שם טוב, שליווה את אחותו בלידת בתה אתמול, סיפר על החוויה המיוחדת שעברה שש שנים לאחר ששלושת ילדיה נרצחו בידי אביהם. "אחרי הלידה היא חייכה חיוך גדול של אושר", סיפר האח. שם טוב צפויה להשתחרר מבית החולים לקראת סוף השבוע

מי שליווה את לילך שם טוב, שהפכה אתמול שוב לאימא אחרי ששלושת ילדיה נרצחו על ידי אביהם, היה אחיה הגדול, אלברט שם טוב. הבוקר (שני) הוא אמר לחדשות 2 Online כי "כשהלידה הסתיימה היא חייכה חיוך גדול של אושר".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

שם טוב צפויה להשתחרר מבית החולים יחד עם בתה החדשה לקראת סוף השבוע. לדברי אחיה, למרות הטרגדיה הנוראה שפקדה אותה, "היא כרגע בצד של השמח". לדבריו, "זה משהו שהיא חיכתה לו במשך הרבה מאד זמן".

הטרגדיה הנוראה שפקדה את לילך שם טוב בקיץ 2010 זעזעה מדינה שלמה. שלושת ילדיה, רוני, אור ועומר זכרם לברכה נרצחו על ידי אביהם, איתי בן דרור, בביתם שבנתניה. בן דרור הורשע ברצח המשולש והמזוויע - ונשלח לשלושה מאסרי עולם מצטברים.

"לחיות כדי לחיות ולא כדי לשרוד"

אתמול, שש שנים אחרי, שם טוב התחילה מחדש - היא ילדה בת והפכה שוב לאמא. "החלום הכי מפחיד של הורה הוא לאבד את שלושת ילדיו", סיפרה לחדשות 2. "עברתי את השואה שלי והחלטתי שאני לא מרפה ושאני ממשיכה לאחוז בחיים. אין דבר העומד בפני הרצון".

שם טוב הבטיחה לעצמה שתצליח להשתקם, הוציאה ספר והפכה למרצה מבוקשת. את ההיריון הקפידה לשמור בסוד אבל ניתן היה למצוא רמזים לכך בעמוד הפייסבוק שלה. אתמול היא סיפרה כי "החלטתי לחיות על מנת לחיות ולא על מנת לשרוד".

לאחר שנודע כי ילדה בת בריאה והפכה שוב אמא, כתבה שם טוב בעמוד הפייסבוק שלה: "האמת, לא חשבתי שיהיה ככה. חשבתי שאעדכן כשיתאים. ידעתי שאנשים יתרגשו אבל לא שיערתי שאזכה לכזו אהבה. תודה על החיבוקים והאהבה. מעריכה ומוקירה כל אחד ואחת מכם".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.co.il

לדף הפייסבוק של עזרי עמרם