אחרי שילדיה נרצחו: לילך שם טוב הפכה שוב לאמא

שלושת ילדיה אור, רוני ועומר זכרם לברכה, נרצחו באזכריות על ידי אביהם, איתי בן דרור, בקיץ 2010. על הרוצח נגזרו שלושה מאסרי עולם מצטברים, ואילו האם לילך, שאיבדה את היקר לה מכל - ניסתה להתמודד עם האסון הנורא שקרה לה ולהמשיך הלאה בחייה. היום הפכה שוב לאמא וילדה בת: "עברתי את השואה שלי, בחרתי לחיות"

החיים החדשים של האם שאיבדה את היקר לה מכל: הטרגדיה הנוראה שפקדה את לילך שם טוב בקיץ 2010 זעזעה מדינה שלמה. שלושת ילדיה, רוני, אור ועומר זכרם לברכה נרצחו על ידי אביהם, איתי בן דרור, בביתם שבנתניה. בן דרור הורשע ברצח המשולש והמזוויע - ונשלח לשלושה מאסרי עולם מצטברים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

היום, 6 שנים אחרי, לילך שם טוב התחילה מחדש - לאחר שילדה בת והפכה שוב לאמא. "החלום הכי מפחיד של הורה הוא לאבד את שלושת ילדיו", סיפרה לחדשות 2. "עברתי את השואה שלי והחלטתי שאני לא מרפה ושאני ממשיכה לאחוז בחיים. אין דבר העומד בפני הרצון".

שם טוב הבטיחה לעצמה שתצליח להשתקם, הוציאה ספר והפכה למרצה מבוקשת. את ההיריון הקפידה לשמור בסוד אבל ניתן היה למצוא רמזים לכך בעמוד הפייסבוק שלה. היום, כשהפכה שוב לאמא כמעט 6 שנים אחרי האסון הנורא, היא מספרת: "החלטתי לחיות על מנת לחיות ולא על מנת לשרוד".

לאחר שנודע כי ילדה בת בריאה והפכה שוב אמא, כתבה שם טוב בעמוד הפייסבוק שלה: "האמת, לא חשבתי שיהיה ככה. חשבתי שאעדכן שיתאים. ידעתי שאנשים יתרגשו אבל לא שיערתי שאזכה לכזו אהבה. תודה על החיבוקים והאהבה. מעריכה ומוקירה כל אחד ואחת מכם".