שחקן הכדורסל גילי מוסינזון יצא מהארון: "נמשך גם לגברים"

בפוסט מפורט וחריף במיוחד שכתב בעמוד הפייסבוק שלו, התוודה השחקן כי הוא ביסקסואל - ותקף את חבריו למקצוע: "אני מתמודד עם המשיכה לשני המינים מגיל צעיר. בעלי קבוצות ומועדוני ספורט הם ההומופובים הגדולים ביותר"

"נמשך גם לגברים". מוסינזון (באדיבות ערוץ הספורט)

הצעד האמיץ של סמל הכדורסל: ביום העצמאות, החליט שחקן הכדורסל גילי מוסינזון לצאת לעצמאות משלו - והצהיר בעמוד הפייסבוק שלו כי הוא נמשך גם לגברים. בפוסט שפרסם, וזכה כבר לאלפי לייקים ושיתופים, מבהיר מוסינזון מה גרם לו לצאת מהארון בגיל 37 - וגם לא נשאר חייב לעמיתיו למקצוע ותוקף אותם במילים חריפות.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אמא שלי תמיד אומרת שבן אדם שאוהב כרובית חיי יותר טוב מבן אדם שלא אוהב", כתב מוסינזון. "אז אני אוהב כרובית וכרוב ותתמודדו מאחר ואני מתמודד עם המשיכה לשני המינים מגיל צעיר. יש מצב טוב מאוד שככה נולדתי, וגם אם לא זה הכי לא משנה".

"ראיתי אתכם שובבים. אני יודע איך הייתם מביטים, כמה הייתם מביטים ואני חייב לספר שמדובר בהומופובים הגדולים ביותר", הפנה מוסינזון אצבע מאשימה למנהלים ולבעלי קבוצות הכדורסל.

"אולי אותם מנהלים, בעלי קבוצות ומועדוני ספורט צריכים לשאול את עצמם, ושהקהילה תשאל אותם וגם תצפה לתשובות כמו wמה עשה המועדון שלנו השנה בכדי לעזור בנושא ההסברה והמודעות לקהילת הלהטבי"ם?' לא יותר מדי".

"מספר לא מועט של מאמנים מהאסכולה הישנה עדיין צועקים כיום על השחקנים שהם כוסיות ורצים כמו הומואים. הומופביה נוסח. 2016", האשים השחקן. "אם לא תהיה לראשי הספורט בארץ תוכנית סדורה ההומפוביה בספורט תישאר פה גם לנוסח 2046. תשאלו את המאמנים. את היושבי ראשים, ואת הקהל מדוע ספורטאים מקצוענים לא יוצאים מהארון".