צפו: סיור בירושלים וים המלח ב-360 מעלות

יום העצמאות הוא סיבה טובה לצאת לטייל בבירת ישראל מכל זווית אפשרית, אפילו אם לא יצא לכם להגיע אל העיר עצמה. כל מה שצריך זה להזיז את העכבר או לסובב את הטלפון - וליהנות מהחוויה

איך נראית בירת ישראל ב-360 מעלות? ביום העצמאות ה-68 למדינת ישראל ניקח אתכם לטיול בים המלח ובבירת ישראל - מכל זווית אפשרית.

מהמים השקטים של המקום הנמוך ביותר בעולם, דרך סמטאות העיר העתיקה, רחבת הכותל ומדרחוב יפו - כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לסובב את המסך או להזיז את העכבר - ואחר כך גם להתרחק מהמסך, להיכנס לרכב או לעלות על הרכבת ולראות הכל מקרוב.

לגולשים דרך אנדרואיד או דרך המחשב - לצפייה בכתבה המלאה ב-360 מעלות - לחצו כאן!

לגולשים באייפון ובאנדרואיד - אם מותקנת לכם אפליקציית YouTube במכשיר - לחצו כאן לצפייה!

הסרטון הופק במסגרת פרויקט Virtually Israel במטרה להציג את ישראל בארה"ב מזווית אחרת. "באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של מציאות מדומה אנחנו שואפים 'להביא' אמריקאים לישראל מבלי שיצטרכו לעלות על מטוס", מסביר אדם מילשטיין, יו"ר ארגון הקהילה הישראלית אמריקאית (IAC). "המטרה העיקרית היא להציג את ישראל האמיתית, ולא כפי שהיא מוצגת לרוב בתקשורת, לאנשים שמעולם לא היו בישראל".

לדברי מילשטיין, גם ישראלים לשעבר שחיים בארה"ב נהנים לראות את ישראל דרך הסרטונים המיוחדים שמוקרנים בכנסים ופסטיבלים, סרטונים שמזכירים להם מקומות שהם מתגעגעים אליהם. "הם מרגישים כאילו הם שוב שם", הוא אומר.

הטיול הקודם בסדרה - צפו: סיור בעיר ללא הפסקה ב-360 מעלות