האב נדאף: "אויביי מבית מגדילים סיפורי הבלהות נגדי"

הכומר שנבחר להדליק משואה הגיב לטענות לפיהן הטריד מינית וקיבל טובות הנאה לכאורה - והמשיך לטעון לחפותו. לדבריו, הוא עבר פעמיים בדיקת פוליגרף ונמצא דובר אמת. "מדובר בעדות מופרכת המנסה להשחיר את פניי"

העדות נגדי מופרכת (משה מילנר / פלאש 90)

האב גבריאל נדאף, נגדו עלו טענות להטרדה מינית וקבלת טובות הנאה לכאורה, הגיב להגשת התלונה נגדו הבוקר (שלישי) במשטרה ואמר: "ככל שטקס המשואות מתקרב, כך אויביי מבית חוצים גבולות ומגדילים את סיפורי הבלהות נגדי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר הגיע למשטרת זבולון התלונה הראשונה נגד הכומר שנבחר להדליק משואה ביום העצמאות הקרוב. בתגובה להגשת התלונה, המשיך האב נדאף לטעון לחפותו ונתלה בין השאר בשני מבדקי הפוליגרף שעבר. "בבדיקות שערכתי פעמיים שללתי כל טענה להטרדה, וכמובן שיצאתי דובר אמת", אמר.

"ככל שהטקס קרב - כך גדלים הסיפורים" (חדשות 2)

נדאף המשיך וטען כי מי שמנסה להעליל עליו הם אויביו מבית, המנסים לפגוע בו בשל מאמציו לגייס את בני הדת הנוצרית. "מדובר בחייל שהורשע וריצה עונש מאסר בכלא צבאי על השלכת רימון צה"לי במסגרת סכסוך אזרחי, ועל עדות מופרכת כזו מנסים להשחיר את פניי?", טען הכומר.

לדבריו, אחד המתלוננים נגדו טען בפניו בשעתו כי הותקף על ידי צעירים שמתנגדים לצה"ל, ופורום הגיוס והאב עצמו הביאו את המקרה הזה לדיון בכנסת כדוגמה למצוקה שבה נתונים החיילים הנוצריים. "לא יעזור לאיש. לא אירתע ואמשיך לפעול למען גיוס חיילים נוצרים לצה"ל" סיכם האב נדאף.