צפו: הדואט של הנשיא ריבלין ויהורם גאון

במסגרת המיזם "המקהלה האינטרנטית" שיוצא לדרך זו השנה השניה, חבר נשיא המדינה לזמר המפורסם ויחד הקליטו השניים את השיר "שלום לך ארץ נהדרת". השיר, שיורכב מהקלטות של האזרחים שהקליטו עצמם באתר אינטרנט ייעודי, ייחשף בחגיגות יום העצמאות בבית הנשיא

ההכנות ליום העצמאות בבית הנשיא בעיצומן ובפעם השניה יפיקו בבית הנשיא את מיזם המקהלה האינטרנטית. גם נשיא המדינה ראובן ריבלין לא ויתר על ההזדמנות לתת את קולו למקהלה, ויחד עם הזמר יהורם גאון, פתח בשירת "שלום לך ארץ נהדרת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקהלה האינטרנטית הינה מיזם המאפשר לכל אזרח לקחת חלק במקהלה הגדולה ביותר בישראל. במסגרת המקהלה, יכול כל אחד להקליט חלק מהשיר באמצעות אתר אינטרנט ייעודי, ולאחר עריכה מיוחדת, נוצרת הרמוניה מיוחדת של הקולות השרים יחדיו את השיר.

בשנה שעברה הקליטו אלפים את שירו של שלמה ארצי ׳אהבתיה׳ ומאז הפך המיזם למסורת. הנשיא ויהורם הקליטו את חלקם שישולב בהפקה הרחבה והתוצאה הסופית תיחשף ביום העצמאות במשדר ״כל ישראל מירושלים״ אשר ישודר מבית הנשיא בשידור חי.

חגיגת יום העצמאות המסורתית בבית הנשיא באירוח הנשיא ורעייתו, תתקיים זו השנה השנייה תחת הכותרת "כל ישראל מירושלים"- אירוע שירה והצדעה לרוח הישראלית, יחד עם מיטב אמני ישראל.

החגיגות יימשכו בטקס החיילים המצטיינים המסורתי שיחתום את האירוע, בהשתתפות הצמרת המדינית-ביטחונית בישראל, ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, הרמטכ"ל רב אלוף גדי אייזנקוט ואלופי המטה הכללי בעבר ובהווה.