בדיקת הפוליגרף של האב נדאף העלתה: הוא דובר שקר

הכומר שנגדו הצטברו טענות על רמיזות מיניות ואמור להדליק משואה בטקס שייערך השבוע, נמצא דובר שקר בבדיקת הפוליגרף שנערכה לו - אותה עבר לבקשת חדשות 2. לאחר שתשובותיו נבדקו על ידי מספר גורמים, נמצא כי כולן שקריות. עם זאת, בבדיקה שערך מטעמו - הוא דווקא נמצא דובר אמת

נמצא דובר שקר, חוץ מהבדיקה שערך מטעמו (חדשות 2)

הכומר שנגדו הצטברו טענות על רמיזות מיניות ואמור להדליק משואה, נמצא דובר שקר בבדיקת הפוליגרף שנערכה לו: כך עלה מממצאי הבדיקה שנערכה שלשום אצל יו"ר איגוד בודקי הפוליגרף, ד"ר טוביה אמסל - זאת לבקשת חדשות 2 ולאחר שהאב נדאף הסכים לביצוע הבדיקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הבדיקה נערכה כ-3 שעות, ותוצאותיה נותחו גם על ידי בודק נוסף ועל ידי שלוש תוכנות מחשב שונות - ונמצא כי התוצאות היו זהות וכי האב שיקר בכל השאלות שהוצגו בתחקיר.

עוד נשאל האב על ההתכתבות שניהל לכאורה בעמוד הפייסבוק שלו עם הנער חליל - הוא מצדו הכחיש, והבדיקה העלתה שהוא משקר וכי השיחה התקיימה.

נדאף נשאל גם האם התכתב עם חיילים או מלש"בים על אברי המין שלהם. גם במקרה זה, הכומר אמר לא וממצאי הבדיקה העלו כי הוא דובר שקר.
עם זאת, בשתי בדיקות שערך האב נדאף מטעמו - הוא נמצא דווקא דובר אמת, אולם מדובר בבדיקות בהן נשאל שאלה כללית האם הטריד מינית בעבר.

"ערכתי שתי בדיקות פוליגרף ושתיהן איששו את דברי האמת שלי", מסר האב נדאף בתגובה לתחקיר חדשות 2. "מכיוון שאני בטוח בצדקתי, הגשתי ללא כל חשש תלונה במשטרה ואני בטוח שזו תגלה את האמת ותחשוף כי מדובר במזימה נגדי".