חרדים מחו - וגרמו לשיבושי תנועה קשים בירושלים ובמוקדים נוספים

במחאה על מעצרו של סרבן גיוס חרדי באילת, חסמו עשרות חרדים כבישים בבירה, בבית שמש ובאזורים נוספים. סמוך להר הרצל, התיישבו חרדים על הכביש - וגרמו להפרעות בתנועת הרכבת הקלה, אוטובוסים ורכבים פרטיים. שניים מהם נעצרו

חרדים הפגינו מצפון ועד דרום וגרמו לשיבושי תנועה קשים: כבישים חסומים ושיבושי תנועה נרשמו היום (חמישי) במספר מוקדים ברחבי הארץ בשל הפגנות של עשרות חרדים שחסמו צירי תנועה במחאה על מעצרו של סרבן גיוס חרדי.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

עומסי תנועה נרשמו סמוך להר הרצל בירושלים, שם התיישוב חרדים על הכביש וחסמו צירי תנועה תוך שהם קוראים: "לא נתגייס" ומתעמתים עם עוברי אורח.

במקום נגרמה הפרעה לציר הרכבת הקלה, לתנועת האוטובוסים ולכלי רכב פרטיים. מפגינים חרדים מחו גם בשכונת רמות, וברחובות בית וגן ובר אילן בבירה. שניים נעצרו בגין הפרות סדר.

כמאה חרדים חסמו גם את כביש 446 בשני הכיוונים סמוך לצומת שילת באזור מודיעין במחאה על מעצרו של סרבן הגיוס - וכוחות משטרה הגיעו למקום. מחאה דומה התרחשה גם בבית שמש, בצומת ניצן בין אשדוד לאשקלון וסמוך לצפת. הפגנות התקיימו גם במספר מוקדים בעיר בני ברק. תשעה מפגינים שהפרו את הסדר וניסו לחסום כבישים ולשבש את התנועה בעיר נעצרו. מהמשטרה נמסר כי כל מוקדי המחאה נמצאים תחת שליטה.

עומסי תנועה כבדים קיימים במספר צירי תנועה ברחבי הארץ עקב המחאה: בכביש 89 לדרום סמוך לצפת, בכביש 4 חסום צומת ניצנים לשני הכיוונים. שיבושים גם בכביש 4 גהה לצפון וכביש 443 למערב צומת שילת וצומת אלעד שעל כביש 444 חסום לתנועה לשני הכיוונים.