שבועיים אחרי הפיגוע: עדן התעוררה

עדן לוי דדון (15), הנערה שנפצעה באורח קשה מאוד בפיגוע בקו 12 בירושלים, התעוררה בבית החולים לאחר כשבועיים שבהם הייתה מורדמת ומונשמת ביחידה לטיפול נמרץ. "היא בהכרה מלאה ומזהה את בני משפחתה"

עדן דדון ובני משפחתה בבית החולים (אבי חיון)

בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים התעוררה היום (שני) עדן לוי דדון, הנערה בת ה-15 שנפצעה באורח קשה בפיגוע בקו 12 בירושלים לפני כשבועיים והייתה מאושפזת מאז כשהיא מורדמת ומונשמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז הפיגוע מאושפזת דדון ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים ובימים האחרונים חל שיפור של ממש במצבה. "עדן נמצאת בהכרה מלאה", אמר מנהל היחידה לטיפול נמרץ. "היא מזהה את בני משפחתה, מתקשרת איתם ומצבה בהחלט יציב".

"אנחנו עוברים תהליך, זו תקופה קשה", אמרה שירן, אחותה של עדן, בשיחה עם חדשות 2 Online. "אנחנו עדיין מרגישים שזה מוקדם, ההחלמה הזאת היא תהליך. זאת תקופה קשה, אחותי עם צינור הנשמה וזה קשה".

הפיגוע באוטובוס בירושלים (עד ראייה)

בפיצוץ מטען החבלה באוטובוס בירושלים נפצעו 20 בני אדם, בהם גם תושב בית ג'אלה בן 19 שנפגע אנושות. רק לאחר שמת מפצעיו הותר לפרסום כי הוא זוהה סופית כמחבל שביצע את הפיגוע. יממה לאחר הפיצוץ באוטובוס נעצרה חוליית חמאס שחבריה תכננו את הפיגוע ושלחו את המחבל לבצע אותו.