שוער מכבי תל אביב ישתתף במשחק העונה

בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע, בניגוד לעמדת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל, לדחות את עונשו של שוער מכבי. משמעות ההחלטה: ראיקוביץ' יוכל לשחק במשחק העונה, שעשוי לקבוע את גורל האלופה, מול הפועל באר שבע מחר

הקטטה במשחק מול סכנין (רועי אלימה, פלאש 90)

בית המשפט הוציא היום (ראשון) צו מניעה לעונש ההשעיה שהטיל בית הדין של ההתאחדות לכדורגל על שוער מכבי תל אביב פרדראג ראיקוביץ'. משמעות ההחלטה היא שהשוער יוכל לשחק במשחק העונה מול הפועל באר שבע מחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבוע שעבר, במהלך ההתפרעויות בתום משחק הכדורגל בין בני סכנין למכבי תל אביב, דחף שוערה של מכבי ראיקוביץ', את מאמנה של בני סכנין אבוקסיס, והפיל אותו על כר הדשא. יומיים לאחר המשחק דן בית הדין של ההתאחדות לכדורגל את ראיקוביץ' לעונש השעייה של שלושה משחקים.

נציגי מכבי תל אביב טענו כי ראיקוביץ' לא קיבל הגנה משפטית כנדרש וערערה לבית המשפט המחוזי בל אביב בדרישה להוציא צו מניעה ארעי להחלטת בית הדין ולדחות את עונש ההשעייה. בית המשפט קיבל היום את טענות הקבוצה והחליט שעל ההתאחדות להחזיר את תשובתה עד יום שלישי הקרוב. משמעות ההחלטה משמחת מאוד את אוהדי מכבי ת"א שכן השוער יוכל לשחק במשחק העונה המתוכנן למחר מול הטוענת לכתר - הפועל באר שבע.