נמצאה מחוסרת הכרה בביתה – ומתה

אישה בת 67 נפטרה היום בבית החולים, לאחר שלפנות בוקר היא אותרה בדירתה בתל אביב מחוסרת הכרה. כוחות המשטרה הוזעקו למקום בעקבות דיווחים על צעקות שנשמעו מהדירה. בבית נמצאה גם בתה של האישה שנעצרה ונלקחה לחקירה

אילוסטרציה

טרגדיה בערב החג השני של פסח: אישה בת 67 אותרה לפנות בוקר (שישי) בדירתה ברחוב הרצל בתל אביב, כשהיא מחוסרת הכרה. היא פונתה לבית חולים ובבוקר נקבע מותה. בתה של המנוחה שהייתה בדירה נעצרה לחקירה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

כוחות משטרה הוזעקו לדירה המדוברת ברחוב הרצל בשעות הלילה המאוחרות, בעקבות צעקות שנשמעו מהדירה. כשנכנסו השוטרים לדירה הם מצאו את האישה מחוסרת הכרה, ואת בתה, בת 47.

במשטרה בודקים את נסיבות מותה של האישה. בין השאר נבדק גם חשד לרצח, אם כי במשטרה ממתינים כעת לנתיחת הגופה שתקבע ממה מתה האם.

במד"א קיבלו קריאה מהמשטרה להגיע לאירוע לאחר שהאם נמצאה מחוסרת הכרה בחדר האמבטיה. תוך כדי טיפול בזירה, הן של מד"א והן של המשטרה, בתה של האם שהייתה במקום יצאה מחלון הדירה שבקומה הראשונה ונפלה מטה.

היא נפצעה קל, והמשטרה פינתה אותה לבית החולים וולפסון בחולון בתנאי מעצר. האם פונתה במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב, שם נקבע מאוחר יותר מותה.