אופיר נעלם בהונגריה: "פחד אימים"

משפחתו של אופיר גרוס מבקשת את עזרת הציבור באיתורו, לאחר שאבד עמו הקשר בעת טיול בהונגריה. "אנחנו מנסים להתמקד במציאתו", סיפרה אחותו לחדשות 2 Online

מישהו ראה את אופיר?

אופיר גרוס (40) מירושלים נעלם לפני כשבוע במהלך טיול בהונגריה. המשטרה המקומית ממשיכה בחיפושים אחריו, לאחר שבפעם האחרונה בה יצר קשר סיפר כי בכוונתו להתארח אצל תושב מקומי בעיר טיזסצקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הורים שלי דיברו עם אופיר בפעם האחרונה ביום חמישי שעבר", סיפרה גלי אחותו לחדשות 2 Online. "הוא שהה בעיר אצל בחורה במסגרת 'קאאוצ'סרפינג'. אותה בחורה הייתה צריכה לעזוב לבודפשט למטרות עבודה, לכן הוא חיפש מקום אחר לישון בו".

גלי מספרת שאופיר יצר קשר עם תושב מקומי שהציע לו ספה פנויה, אך היא לא יודעת האם הוא הגיע לביתו. "אין לנו שום קצה חוט", היא אמרה. "זה פחד אימים. אנחנו מנסים לא לחשוב כדי לנסות להתרכז ולהתמקד במציאתו".

בשלב זה המשטרה המקומית מחפשת אחר הישראלי והשגרירות בהונגריה ומשרד החוץ מעורבים אף הם בחיפושים. לטענת המשפחה ישנה שמועה מהמקומיים שאופיר התעניין בהגעה לעיר דברצן.

אופיר למד הנדסה ביו-רפואית בגרמניה. גובהו 1.78 מטר, בעל מבנה גוף רזה, עיניים כחולות, עור בהיר, שיער חום שחור. הוא לבש מעיל כחול שחור כמו בתמונה המצורפת. כל היודע דבר על מקום הימצאו של אופיר יכול לפנות למייל: ch2news.avivitm@gmail.com.