חשד לפגע וברח בקריית מלאכי: בן 3 במצב קשה מאוד

עוברי אורח מצאו את הפעוט מוטל פצוע על הכביש לאחר שנפגע ממכונית בשדרות ויצמן והזעיקו את מד"א. פרמדיקים העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים. המשטרה פתחה בסריקות אחר הנהג הפוגע, שתועד נמלט מהמקום ושנתפס כמה שעות לאחר מכן

פעוט בן 3 נפצע קשה מאוד היום (רביעי) לאחר שנפגע ממכונית בשדרות ויצמן בקריית מלאכי. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים קפלן ברחובות, כשהוא מורדם ומונשם. הנהג הפוגע נמלט מהמקום ונתפס על ידי למשטרת קריית מלאכי כעבור מספר שעות. יחד עמו נעצר חשוד נוסף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפעוט אותר על ידי עוברי אורח כשהוא פצוע ושוכב על הכביש לאחר פגיעת המכונית. מבדיקה של המשטרה עולה כי מדובר ברכב בצבע לבן שפגע בילד ונמלט מזירה. מצלמות אבטחה סמוכות תיעדו את רגעי התאונה ובסרטון ניתן לראות את הרכב הפוגע נמלט מהזירה ואת אחיו של הפעוט רץ לעברו לאחר שהבחין כי נדרס.

"על המדרכה שכב ילד כבן 3 בהכרה מעורפלת, סיפרו לנו שהוא נפגע מרכב ושאזרחים העבירו אותו מהכביש למדרכה", אמר פרמדיק מד"א משה זרקה שהגיע למקום. "הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו לבית החולים קפלן עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם ומצבו מוגדר קשה ויציב".

מספר שעות לאחר התאונה, דרך מצלמות האבטחה, הגיעו חוקרי המשטרה לסבתו של החשוד שטענה שנכדה הוא זה שנהג ברכב. המשטרה עצרה את החשוד, יחד עם חבר נוסף שייתכן שהיה ברכב בזמן התאונה. מחקירה ראשונית עולה כי הנהג אף נמצא בשלילה.

זירת התאונה הקשה (דוברות המשטרה)

התאונה בקריית מלאכי מתרחשת פחות מיממה לאחר שאב ובנו נהרגו בתאונה קשה סמוך למושב נבטים בנגב. מחקירה ראשונית של בוחני המשטרה עולה כי רכב מסוג טויוטה קורולה הגיע מכיוון באר שבע לדימונה. מסיבה שאינה ברורה ונחקרת על ידי הבוחנים, סטה הרכב, עלה על שטח הפרדה והתנגש ברכב מסוג סיאט 500 שהגיע מהכיוון הנגדי.

על פי נתוני עמותת אור ירוק, מתחילת השנה נהרגו 104 בני אדם בתאונות דרכים. "ימי חול המועד מזמנים לכבישים כלי רכב רבים שיוצרים עומסי תנועה כבדים בכבישים", אומר מנכ"ל העמותה שמואל אבואב. "הנסיעות הרבות מלוות בנהיגה בשעות הלילה, בעייפות, בהיסח דעת ובכבישים פחות מוכרים".