ראיקוביץ' הורחק מ-3 משחקים ויחמיץ את משחק העונה

בית הדין של ההתאחדות העניש את שוערה של מכבי תל אביב בעקבות חלקו במהומות באצטדיון דוחא במשחק מול בני סכנין ביום שני האחרון. ההחלטה בעניינם של שני המועדונים, שגם הם יועמדו לדין נדחתה. מאמנה של סכנין, יוסי אבוקסיס נקנס באלפי שקלים

מכה למכבי תל אביב (רועי אלימה, פלאש 90)

סערת דוחא: בית הדין של ההתאחדות לכדורגל החליט היום (רביעי) להעניש את שוערה של מכבי תל אביב פרדראג ראיקוביץ' והרחיק אותו משלושה משחקים. השוער שהואשם בהתנהגות בלתי הולמת יחמיץ את משחק העונה, שייתכן שיהיה המשחק על האליפות מול הפועל באר שבע ביום שני. הדיון נערך שלא בפניו של השוער הסרבי שהחליט שלא להגיע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מיד לאחר שריקת הסיום במשק בין הקבוצות, פרצה מהומה גדולה באיצטדיון שבסכנין. במהלך המהומות דחף השוער את יוסי אבוקסיס, מאמנה של סכנין, ועל כך נענש בחומרה. בעקבות המהומה, יועמדו לדין שני המועדונים. מאמנה של סכנין יוסי אבוקסיס נקנס ב-5,500 שקלים בעקבות התנהגותו בצמד המשחקים מול מכבי.

אב בית הדין של ההתאחדות קבע כי הדיון בעניין שני המועדונים יידחה למעד אחר, אך סירב לדחות את הדיון בעניין ראיקוביץ' ואבוקסיס. בשני המועדונים ממשיכים לצדיק את טענותיהם ומטיחים את האשמה בצד היריב.

ההחלטה בעניין המועדונים נדחתה (רועי אלימה, פלאש 90)

מוקדם יותר הוחלט שהפיזיוטרפיסט של בני סכנין, שנתפס במצלמות כשהוא מנסה לבעוט בשוער הצהובים, יורחק מהמגרשים ל-30 ימים ולא ישאר במעצר. במכבי מחו על ההחלטה ועל כך שאיש הצוות של סכנין שוחרר מהמעצר בו שהה.

ביום שני הקרוב ייפגשו הצהובים את הפועל ב"ש כשבין שני המועדנים קרב קשה על זכייה באליפות. היעדרותם של מספר שחקנים, בהם גם השוער, תקשה מאוד על האלופה במאבק.