"אסון גדול, העצב עמוק"

כוכב הפועל באר שבע בעבר סתיו אלימלך ספד לבתו יובל שנהרגה לאחר שנפלה מהקומה ה-15. "אין ביכולתנו לתאר את המתחולל בתוכנו", סיפר אלימלך

"אסון גדול פקד אותנו" - כך סיפרו הערב (שבת) בני משפחתו של כוכב העבר של הפועל באר שבע סתיו אלימלך, יומיים לאחר שבתו יובל ז"ל (17) נהרגה כשנפלה מחלון ביתה בקומה ה-15. "אין ביכולתנו לתאר את המתחולל בתוכנו, את העצב העמוק והאבל העצום שאופף אותנו עם מותה בטרם עת של אהובת ליבנו יובל ז"ל", אמרו במשפחה על האבל הכבד.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"מאז היוודע דבר האסון, משפחת העיר באר שבע, אנשי ואוהדי הפועל באר שבע, כולל שחקנים זרים ששיחקו איתי במהלך הקריירה, ואיתם אלפי מנחמים מכל רחבי הארץ תומכים ומחזקים אותנו ועל כך מסורה להם תודתנו הכנה והעמוקה", ציין אלימלך.

"בסמוך לביתנו מדליקים אוהביה של יובל נרות זיכרון ומשאירים מכתבים לזכרה, דבר שמחזק ומרגש אותנו עד מאוד", הוסיף אגדת העבר של הפועל באר שבע. "מועד ההלוויה טרם נקבע ונודיע עליו ברגע שייוודע".

הנערה, בתו האמצעית של אלימלך מתוך שלושה ילדים, נפצעה אתמול אנושות ולאחר ניסיונות החייאה של צוות מד"א שהוזעק למקום, פונתה לבית החולים סורוקה בעיר. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.