מטיילים בפסח ב-360 מעלות: מצפה נפתוח

בפרויקט מיוחד של חדשות 2 Online לחג הפסח, יצאנו עם איש החברה להגנת הטבע, עמיר בלבן, לארבעה מסלולי טיול מומלצים עם מצלמת 360 מעלות. המסלול השני - תצפית על צבאים במצפה נפתוח ליד ירושלים. המלצות לטיולים מכל זווית שרק תרצו

מסלול טיול בחג מכל זווית אפשרית: חופשת הפסח מגיעה, מזג האוויר בחוץ אביבי ומזמין מתמיד לצאת לטבע - ואם אתם עדיין מתלבטים לאן, כאן בחדשות 2 Online סיפקנו עבורכם פתרון וב-360 מעלות. היום ניקח אתכם לטיול במצפה נפתוח, סמוך לשכונת רמות בירושלים.

עמיר בלבן מהחברה להגנת הטבע יצא ל-4 מסלולים שונים מצויד בטכנולוגיה החדישה, על מנת להראות לכם את האתרים השונים מכל זווית שרק תרצו. לאורך החג, נמליץ לכם על ארבעה יעדים שונים ומסקרנים לטיול - וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לסובב את המסך או להזיז את העכבר - ואחר כך גם לצאת אל השטח ולטייל.

לגולשים באנדרואיד או במחשב - לצפייה בכתבה המלאה ב-360 מעלות - לחצו כאן!

לגולשים באייפון ובאנדרואיד - אם מותקנת לכם אפליקציית YouTube במכשיר - לחצו כאן לצפייה!

מצפה נפתוח נמצא בחלק המזרחי של פארק עמק הצבאים בירושלים. מדובר בגבעה יפהפיה שממנה אפשר לצפות על כל הפארק, וצופה גם אל ליפתא (מי נפתוח) - ומכאן שמה.

ייחודה של הגבעה הוא שיש בה את הריכוז הגדול ביותר של הצבאים מצפון לעיר ולכן אם מגיעים לשם - יש סיכוי מצויין לפגוש בצבאים! הגבעה מחולקת בין שני זכרים, לכל אחד מהם יש הרמון, למוצלח ביניהן יש אחד-עשרה נקבות, בעונה זו מתחילות ההמלטות. בחלק הצפוני של הגבעה, נמצא אזור 'הרווקיה', שם הצעירים ללא הנחלה מתאמנים כל היום בסימון הטריטוריה שלהם ובקרבות.

טיולים קודמים:

מטיילים ב-360: מתחם שבע טחנות

הכתבה צולמה בטכנולוגיית VR ב-360 מעלות ובתלת מימד באמצעות מצלמת Vuze Camera של חברת Humaneyes. את המצלמה ניתן לרכוש במכירה מוקדמת החל מחודש זה.