המפרק: כך השחיתה ענבל אור את ביתה

ענבל אור ממשיכה לעשות כותרות: המפרק הזמני עו"ד איתן ארז מפרסם תמונות המציגות לטענתו כיצד הרסה אור את הדירה בה התגוררה עד לאחרונה בצפון תל אביב, בטרם נאלצה לפנותה. "בבית הייתה צחנה של אוכל רקוב אשר הושאר על דלפק המטבח והיה מפוזר בכל עבר, על רצפת הסלון נשפכו נוזלים אשר הכתימו את הרצפה", טוען עו"ד ארז

"הבית הושחת לחלוטין" (המפרק הזמני של ענבל אור)

המפרק הזמני של חברת "אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז, הגיש לבית המשפט את תגובתו לבקשתה של ענבל אור לאפשר לה להישאר בדירה ברחוב הל"ה בגבעתיים, והציג תמונות המראות לטענתו כיצד היא השחיתה את הבית בו התגוררה עד לאחרונה בצפון ת"א. "כשנכנסו לבית המילים קשות מלתאר את אשר ראו. הבית הושחת לחלוטין ע"י החייבת ו/או מי מטעמה אשר ככל הנראה עזבה את הנכס בחופזה", נכתב בתשובתו של עו"ד ארז. "נראה כי החייבת ממשיכה בדרכה הפסולה ואיננה בוחלת באמצעים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"צחנה בלתי נסבלת" (המפרק הזמני של ענבל אור)

קירות הגבס נשברו, הדלתות נעקרו (המפרק הזמני של ענבל אור)

"בבית הייתה צחנה של אוכל רקוב אשר הושאר על דלפק המטבח והיה מפוזר בכל עבר", כתב עו"ד ארז. "במקומות שונים בבית נותר אוכל אשר נרקב והעלה עובש ומשך אליו עשרות חרקים מעופפים וזוחלים אשר היו במקום. על רצפת הסלון נשפכו נוזלים אשר הכתימו את הרצפה ואין מילים לתאר את הצחנה הבלתי נסבלת אשר שררה במקום. לאחר סיור בבית התברר כי קירות הבית הושחתו כאשר קירות הגבס נשברו במקומות שונים ונעשו בהם חורים (ככל הנראה מבעיטות). על קירות הבית קיימות כתובות צבע שנעשו ככל הנראה על ידי ילדים, קירות בחדר בקומת המרתף הושחתו באמצעות צבע כחול".

(המפרק הזמני של ענבל אור)

(המפרק הזמני של ענבל אור)

עוד תאר עו"ד ארז כי "בדלי סיגריות היו מפוזרים לכל עבר וחלקם אף כובו על רצפות הפרקט בחדרים. מצלמות הביטחון במעגל סגור בנכס נתלשו ממקומם כמו גם טלוויזיות שהיו במקום והותירו חורים בקיר. החייבת אף נטלה ציוד קבוע של המושכר כמו כיריים חשמליות ווילונות יוקרתיים. החייבת תלשה מארון החשמל בנכס את ציוד הטלוויזיה במעגל סגור אשר שייך למושכר. ודוק, עסקינן בבית חכם והמערכת הושחתה לגמרי. חלק מדלתות החדרים בבית נותקו ממקומם, חלקם על ידי שבירת צירי הדלתות. קיים קושי רב לתאר את ההרס והכאוס אשר שררו בבית".

(המפרק הזמני של ענבל אור)