אישה נהרגה בתאונה בכביש חוצה בנימין

תאונה קטלנית בין 3 כלי רכב בכביש 465, סמוך לרנתיס, גבתה את חייה של אישה בת 80 והובילה לפציעתם של גבר בן 70 וצעיר בן 20 באורח בינוני עד קשה. השניים פונו לבית החולים, וצוות ההצלה שהגיע לזירה העיד: "המקום היה חשוך מאוד"

אישה נהרגה בתאונה בכביש חוצה בנימין (פוראת נאסר)

תאונה קטלנית בכביש חוצה בנימין: אישה כבת 80 נהרגה הלילה (שישי) בהתנגשות בין שלושה כלי רכב סמוך לצומת רנתיס בשומרון, ושני נוסעים נוספים נפצעו - גבר כבן 80 נפגע בינוני וצעיר בן 20 נפצע בינוני-קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות הצלה שהגיעו למקום מצאו את האישה לכודה ברכבה. היא חולצה ממנו כשהיא מחוסרת הכרה, ללא נשימה ודופק, וצוות של מד"א החל מיד לבצע בה פעולות החייאה. לאחר ניסיונות ההחייאה נאלצו לקבוע את מותה בשטח.

שני הפצועים האחרים פונו לבית החולים בילינסון. הפצוע בן ה-80 סובל מחבלות שונות בגוף כתוצאה מהתאונה, ואילו הצעיר בן ה-20 נפגע בחזהו ובבטנו.

זירת התאונה הלילה, סמוך לרנתיס (דוברות מד"א)

נסיבות התאונה, שאירעה בכיוון הנסיעה לבית אריה שבשומרון, טרם ברורות. לפי עדותם של חברי הצוות של מד"א במקום, ייתכן וקיים קשר לתנאי התאורה בכביש. "המקום היה חשוך מאוד ובעיקולים בכביש הבחנו בשני כלי רכב מעוכים", סיפרו.

הקטל בדרכים לא פסק ולאחר חצות נפצעו צעיר וצעיר בני 20 באורח קשה לאחר שנפגעו מרכב בחניון בית יד לבנים בעיר נתניה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לשניים טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים לניאדו בעיר. "הצעירה שכבה בגינה של חניון בית יד לבנים במרחק של מס' מטרים מרכב פרטי", סיפר פרמדיק מד"א נדב מצנר שטיפל בפצועים. "היא הייתה בהכרה מלאה וסבלה מחבלה קשה באגן, בסמוך אליה עמד צעיר נוסף שסבל מחבלת ראש וגפיים".