הרוג בתאונה בין משאית לטרקטור בגליל

גבר כבן 60 נפצע באורח קשה מאוד בהתהפכות טרקטור סמוך לדיר חנא: למרות ניסיונות ההחייאה, אנשי מד"א נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה: הסיבה להתהפכות - פגיעת משאית בחלקו האחורי של הטרקטור

מותו של הנהג נקבע במקום

הקטל בדרכים נמשך: גבר כבן 60 נהרג היום (שישי) בהתהפכות טרקטור סמוך לדיר חנא שבגליל. מהמשטרה נמסר כי הסיבה לתאונה הקשה היא ככל הנראה פגיעה של משאית בחלקו האחורי של הטרקטור: נסיבות התאונה נבדקות ובוחני התנועה של המשטרה פתחו בחקירת הארוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המידע הראשוני על התאונה הקשה הגיע למד"א סמוך לשעה 08:55: חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום החלו בהענקת טיפול רפואי לפצוע, נהג טרקטור חקלאי, שמצבו הוגדר קשה. הצוות החל לבצע בו פעולות החייאה בשטח, אך נאלץ לקבוע את מותו של האיש.

פאיז סמניה, פאראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "נהג טרקטור כבן 60 התהפך לתעלה ונפצע באורח אנוש, הוא היה מחוסר הכרה וסבל פציעה רב מערכתית". סמניה עדכן על המאמצים להצלת חיי הפצוע: "הענקנו לו טיפול רפואי בשטח וביצענו בו פעולות החייאה ממושכות ומתקדמות שכלל תרופות, הנשמה ועיסויים אבל לצערנו הפציעות שלו היו קשות ונאלצנו לקבוע את מותו בשטח".

זירת התאונה, היום

בתאונת דרכים נוספת שאירעה הבוקר נפצע גבר כבן 52 באורח בינוני וסבל מפציעת ראש בכביש 6 לכיוון דרום, סמוך לבית קמה. אדם נוסף, צעיר כבן 29, נפצע באורח קל - והשניים פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע על ידי צוותי מד"א.

אתמול, בתוך פחות משעה, נקבע מותם של שני בני אדם שנפגעו בתאונות דרכים שונות. בשעה 15:10 צעיר כבן 20 נפגע ממשאית בסמוך לקיבוץ יגור שבכרמל, 50 דקות לאחר מכן אדם נוסף נהרג בתאונה בין רכב פרטי למשאית בכביש 40. על פי נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מתחילת 2016 הקטל בכבישים גבה את חייהם של כ-90 בני אדם.