הקטל בדרכים: 2 הרוגים בפחות משעה

צעיר בן 20 נפגע ממשאית בצומת יגור בצפון ונהרג במקום. פחות משעה לאחר מכן נהרג אדם נוסף בתאונה בצומת לוד שבכביש 40. מתחילת השנה הקטל בדרכים גבה את חייהם של כ-90 בני אדם

2 הרוגים בתוך שעה (דוברות מד"א)

יום קטלני בדרכים: בתוך פחות משעה נקבע מותם של שני בני אדם שנפגעו היום (חמישי) בתאונות דרכים שונות. בשעה 15:10 צעיר כבן 20 נפגע ממשאית בסמוך לקיבוץ יגור שבכרמל, 50 דקות לאחר מכן אדם נוסף נהרג בתאונה בין רכב פרטי למשאית בכביש 40.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פראמדיקים של מגן דוד אדום כרמל הוזעקו בשעת אחר הצהריים לזירת התאונה בכביש 75, סמוך לקיבוץ שעל גב הכרמל. אנשי ההצלה גילו שם את הצעיר שנפגע כשהוא ללא דופק וללא נשימה. הם ביצעו בו מאמצי החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

מתחילת השנה: יותר מ-90 הרוגים (גלעד שלמור)

50 דקות לאחר מכן, אנשי מגן דוד אדום מרחב איילון נקראו לטפל בתאונת דרכים קשה מאוד בצומת לוד שעל כביש 40. אנשי ההצלה הגיעו למקום יחד עם לוחמי האש ומצאו במקום רכב שעולה באש ובתוכו גבר לכוד.

הכוחות כיבו את הלהבות והוציאו את הנהג הלכוד, אך הוא היה ללא רוח חיים והפראמדיקים נאלצו לקבוע את מותו במקום. על פי נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מתחילת 2016 הקטל בכבישים גבה את חייהם של כ-90 בני אדם.