כשרזי ברקאי פגש את אראל סג"ל: "אין דם רע"

כחודשיים לאחר הסערה התקשורתית שהחלה בעקבות כוונתו של מפקד גל"צ לקצר את תכניתו של ברקאי, נפגש המגיש הוותיק עם העיתונאי אראל סג"ל - רגע לפני שידור תכניתו החדשה. "אתה כמו מורה עבורי, זה כבוד גדול לשדר אחריך", אמר סג"ל לברקאי על רקע הדיווחים על היריבות בין השניים. האזינו

מפגש פסגה רדיופוני: אחרי הסערה התקשורתית שהתעוררה בעקבות מעברו של העיתונאי אראל סג"ל לשורות גל"צ, הבוקר (ראשון), רגע לפני תכניתו הראשונה, שוחח עם המגיש הוותיק רזי ברקאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"השעה 09:48 ואראל כבר התייצב באולפן", פתח ברקאי את השיחה. "צריך לקבוע כבר עכשיו עובדות בשטח", ענה לו המצטרף הטרי לצוות מגישי התחנה בבדיחות. בהמשך, על רקע היריבות המתוקשרת, ביקש סג"ל להבהיר כי חילופי הדברים שפורסמו עד כה - לא היו על רקע אישי.

"חשוב שיבינו שאין כאן דם רע", אמר סג"ל. "אני מתייחס אליך, רזי, כמו אל מורה. זה כבוד גדול לשדר אחריך". ברקאי אף קיבל את פניו של סג"ל בקטע מיוחד בו הוקלט ח"כ אחמד טיבי מתבדח, כשהוא מבקש מברקאי "המפא"יניק הישן" לפנות את מקומו לטובת "הימין החדש".

לפני כחודשיים דווח על כוונתו של מפקד גל"צ ירון דקל, לקצר את תכניתו של ברקאי "מה בוער" לשעה אחת, לטובת תכנית אקטואליה חדשה בהגשת סג"ל. בעקבות הידיעות על הכוונה לקצץ את התכנית, אמרו מקורביו של השדר הוותיק כי הוא פגוע ונסער ואם הכוונה תצא לפועל הוא לא יישאר בתחנה. גורמים בתחנה סיפרו כי דקל וברקאי דנו על שינוי הפורמט של התכנית, כשאחת האפשרויות שהועלו היא הוספת מגיש לצדו של ברקאי. לבסוף החליט דקל שלא לקצץ את תכניתו של ברקאי במקביל להארכת חוזה העסקתו בגלי צה"ל.