אישה נהרגה בשריפה בבניין בחדרה‎

אש פרצה בקומה האחרונה של בניין בן 4 קומות ולמקום הוזעקו צוותי כיבוי שהחלו בפעולות לחילוץ לכודים. צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותה של אישה כבת 70 שחולצה עם כוויות קשות והעניקו טיפול ל-5 בני אדם שנפגעו קל

אישה בשנות ה-70 לחייה נהרגה בשריפה שפרצה הערב (רביעי) בבניין מגורים בחדרה. שמונה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום הצליחו להשתלט על הלהבות שאחזו בשתי דירות בקומה הרביעית. צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותה של האישה והעניקו טיפול לחמישה נפגעים קל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הלהבות אחזו בשתי דירות בקומה האחרונה בבניין ברחוב יצחק בן צבי בעיר. מפקד תחנת הכיבוי חדרה, טפסר יששכר תוהמי הגיע גם הוא לזירה, בה פעלו הצוותים הרבים כדי לכבות את האש. האישה שמתה חולצה מאחת הדירות הבוערות במצב אנוש, כשהיא סובלת מכוויות קשות. צוותי מד"א ביצעו בה פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותה.

8 צוותי כיבוי הגיעו למקום

"הגענו למקום בכוחות גדולים של מד"א שכללו כוננים על אופנועים, אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ", סיפר פרמדיק מד"א אדוארד פלדמן שהגיע למקום. "לוחמי האש שפעלו לכיבוי השריפה חילצו אלינו לרחוב 5 נפגעים באורח קל שסבלו משאיפת עש., הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו 3 מהם, גבר ואישה כבני 60 וצעירה כבת 28 לבי"ח הלל יפה שכשהם בהכרה מלאה. בתום פעולות הכיבוי אותרה בבניין אישה מבוגרת שהייתה ללא רוח חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה במקום".

מכבאות והצלה נמסר כי בעקבות חומרת האירוע, בהוראת מפקד מחוז חוף טפסר בכיר דני חנניה, הוחלט על הקמת צוות חקירה מיוחד לבירור הנסיבות שהובילו לפרוץ השריפה.