חשד לפגע וברח בחולון: בן 60 נפצע קשה

בוקר קשה בדרכים: גבר כבן 60 נפצע קשה בראשו לאחר שנפגע מרכב מסחרי בחולון - שברח. עדים לאירוע מתבקשים ליצור קשר עם המשטרה כדי סלייע באיתור הנהג. מוקדם יותר היום נהרג גבר מפגיעת רכבת בבאר יעקב

נפצע קשה - והנהג נעלם (ארכיון) (דוברות מד"א)

גבר כבן 60 נפצע הבוקר (רביעי) באורח קשה לאחר שנפגע מרכב מסחרי בשדרות קוגל בחולון. חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לו טיפול ראשוני בזירה ופינו אותו לבית החולים איכילוב כשהוא סובל מחבלת ראש, וקיים חשש לחייו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

במשטרה חושדים כי נהג הרכב ברח מהזירה לכיוון מזרח, לעבר רחוב מקווה ישראל בעיר. עדים לתאונה וכל מי שמחזיק במידע רלוונטי לאירוע מתבקש ליצור קשר בהקדם האפשרי עם הגורמים הרלוונטיים דרך מוקד 100 של המשטרה.

"כשהגעתי למקום ראיתי גבר שוכב על הכביש סמוך לכיכר קוגל כשהוא בהכרה מעורפלת", סיפרה פראמדיקית מגן דוד אדום מישל רשקובסקי, "אזרחים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מכלי רכב. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו במצב קשה לבית החולים איכילוב כשהוא סובל מחבלת ראש".

מוקדם יותר היום נהרג גבר מפגיעת רכבת בין צומת הקרח לבאר יעקב. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותו של הגבר במקום. בהוראת המשטרה נסגרו שתי מסילות הרכבת באזור, והופסקה תנועת הרכבות מרמלה לבאר יעקב.

עצירת תנועת הרכבות השפיעה על תנועת הרכבות בכלל האזור, כשהרכבת הודיעה על השפעה צפויה בתחנות באר יעקב, יבנה מזרח, רחובות, ראשונים, אשקלון ולוד. גם לאחר פתיחה חלקית של המסילות, במשטרה עידכנו כי התנועה באזור איטית במיוחד ומומלץ לנסוע בדרכים חלופיות.