כתב "הגיע הזמן לרכוב" – ונהרג

צעיר בן 26 שרכב על אופנועו התהפך בכביש 375 סמוך לבית שמש, ונפגע כתוצאה ממכונית שנסעה במקום. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה

ההרוג בתאונה מוחמד גבארה. (פייסבוק)

תאונה קטלנית סמוך לבית שמש: מוחמד גבארה, בן 26 מטייבה, נהרג בכביש 375 לאחר שהחליק עם האופנוע עליו נסע ונפגע מרכב חולף שנסע בכביש. מספר שעות בטרם יצא לדרך, כתב גבארה בעמוד הפייסבוק שלו את הסטטוס הטרגי: "הגיע זמן לרכוב", לצד תמונה שלו ושל האופנוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 13:47 התקבלה קריאה במוקד מד"א על כך שהרוכב שנסע בקטע הדרך שבין בית שמש לכיוון מושב מטע. מבדיקה ראשונית עולה כי הרוכב החליק עם כלי רכבו, ולאחר מכן נפצע אנושות ממכונית שנסעה במקום. פראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה החלו בפעולות החייאה, אולם בסופן נאלצו לקבוע את מותו במקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה.

זירת התאונה (דוברות מד"א)

"מצאנו את הרוכב כשהוא שוכב על הכביש מחוסר הכרה", סיפר פראמדיק מד"א אלי אפריאט שהגיע לזירת התאונה. "הוא היה עם פגיעת ראש קשה. ניסינו להעניק לו טיפול רפואי בשטח אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ונאלצנו לקבוע את מותו".

אתמול נהרג גבר כבן 40 לאחר שרכבו התהפך בכביש 6 לכיוון דרום, סמוך למחלף קריית גת. גם במקרה זה, פראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע נאלצו לקבוע את מותו במקום.

"מדובר בתאונה קשה", תיאר פראמדיק מגן דוד אדום רועי חזי, "הרכב היה מעוך לאחר שככל הנראה התהפך מספר פעמים. נהג הרכב שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה. ניסינו להעניק לו טיפול רפואי, אך הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח", הוסיף.