גבר כבן 40 נהרג בהתהפכות רכב

בהתהפכות רכב בכביש 6 לדרום נהרג הבוקר גבר כבן 40. "הרכב היה מעוך, והנהג היה על הכביש עם פציעה רב מערכתית קשה ומחוסר הכרה", תיאר פראמדיק מד"א שהגיע למקום, "נאלצנו לקבוע את מותו בשטח"

"הרכב היה מעוך". זירת התאונה (תיעוד מבצעי מד"א)

גבר כבן 40 נהרג לאחר שרכבו התהפך בכביש 6 לכיוון דרום, סמוך למחלף קריית גת. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירת האירוע נאלצו לקבוע את מותו במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדובר בתאונה קשה", תיאר פראמדיק מגן דוד אדום רועי חזי, "הרכב היה מעוך לאחר שככל הנראה התהפך מספר פעמים. נהג הרכב שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה. ניסינו להעניק לו טיפול רפואי, אך הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח", הוסיף.

"ניסינו להעניק טיפול - אך נאלצנו לקבוע א (תיעוד מבצעי מד"א)

בשבוע שעבר נפצעו ארבעה בני אדם במהלך פעילות יזומה למניעת פשיעה של המשטרה שנערכה באזור גבעת שמואל, לאחר שהשוטרים הבחינו ברכב חשוד אשר לא נענה לקריאתם לעצור. השוטרים החלו במרדף אחר הרכב וכרזו מספר פעמים לרכב לעצור. במהלך המרדף אשר הגיע לכביש 4, באזור מחלף אם המושבות, החל הרכב החשוד לנסוע כנגד כיוון התנועה - עד שהצליח להתחמק מן השוטרים. בזמן הזה, אירעה תאונת דרכים בין ניידת המשטרה לרכב אזרחי שלא היה קשור לאירוע.

כתוצאה מתאונת הדרכים, נפצעו שני שוטרים ושני אזרחים שישבו ברכב - בהם אישה כבת 40 שנפצעה קשה. שני פצועים נוספים במצב בינוני ואחד במצב קל. כוחות כבאות והצלה מתחנת בני ברק שהגיעו לזירה פעלו לחלץ את אחד הפצועים מאחד הרכבים.