"לאפשר לאולמרט להשתתף בהלוויה"

משפחתו של מאיר דגן ז"ל, ראש המוסד לשעבר, העבירה בקשה לשחרורו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט למשך מספר שעות מהכלא, בכדי לאפשר לו להשתתף בהלווייתו של דגן. בשירות בתי הסוהר סירבו לבקשה. בעבר העביר אולמרט בקשה לשחרור בכדי לצאת לחגיגת בר המצווה של נכדו, אולם בקשה זו סורבה

משפחת דגן: לאפשר לאולמרט להגיע להלוויה (פלאש 90, נועם מוסקוביץ)

משפחתו של ראש המוסד לשעבר מאיר דגן ז"ל ביקשה משירות בתי הסוהר לשחרר לזמן קצר את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, זאת בכדי לאפשר לו להשתתף במסע ההלוויה שיערך ביום ראשון הקרוב בבית העלמין הצבאי בראש פינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משפחתו של דגן פנתה למוסד בכדי שבארגון יעבירו את הבקשה לשירות בתי הסוהר. במשפחה ביקשו לאפשר לאולמרט לקחת חלק בטקס, כחודש לאחר שנכלא, זאת לאור ההיכרות המשותפת בין השניים. בנוסף, הוחלט שהלווייתו של דגן תהיה סגורה לסיקור תקשורתי. המארגנים נימקו את הדבר בצורך לאפשר לאנשי מוסד ולאנשי זרועות הביטחון בכדי להשתתף בהלוויה.

בשירות בתי הסוהר השיבו לבקשה בשלילה, וסירבו לאפשר לאולמרט להשתתף בטקס. בשרות נימקו את החלטתם בכך שאולמרט אינו עומד בקריטריונים לצאת לחופשה ממאסר.

בקשת משפחת דגן מצטרפת לבקשה אחרת שהגיש אולמרט לצאת ממאסר בכדי להשתתף בחגיגת בר המצווה של נכדו הראשון. בשירות בתי הסוהר סירבו לבקשה בשל אי עמידתו בקריטריונים.