30 יחידות בלב ראשל"צ - בלי היתר

במרכז העיר נבנו באין מפריע 30 יחידות דיור ללא היתר כחוק - יחידות שיכולות לספק שכירות של מאות אלפי שקלים בחודש. האם הבנייה קשורה ליזם ולהיכרות שלו עם בכירים בעיריית ראשון לציון, בהם ראש העיר דב צור? בעירייה מכחישים ומבהירים כי הסיפור הסתיים בכתב אישום, בעוד היזם טוען: "מעולם לא קיבלתי יחס מעודף"

תגובת העירייה: "מרגע היוודע לעיריית ראשון לציון מהכתב על חריגות הבניה שבוצעו על ידי ארז מוסצ'ו בבנין בזק נשלחו פקחי בניה ובתוך זמן קצר הוכן נגדו כתב אישום שהוגש לבית המשפט לפני שלושה שבועות".

מהיזם ארז מוסצ'ו מסר בתגובה: "מזה קרוב לשנתיים אין לי קשר עם ראש העיר וגם כאשר היה קשר, מעולם לא קיבלתי יחס מועדף, אלא להיפך. למשל בנושא בית העירייה הישן: אין, ולא יהיה הסכם לשכירת המבנה, כי העירייה הקשתה עלינו באופן משמעותי. במבנה המרכזיה בוצעו רק שינויים פנימיים כמו הזזת קירות פנימיים, שמותר על פי חוק לבצע ואין צורך לקבל עבורם היתר. וההוכחה - השינוי היחיד שדרש היתר הוא שינוי חיצוני - שינוי החזית - שינוי שעבר את כל השלבים בחוק וקיבל היתר. הקשר הממשי עם רועי בר נוצר בעקבות חקירת מח"ש, חקירה שנסגרה מחוסר אשמה. לא היתה כל התנהלות מול רועי בר בנושא בית העיריה הישן".