"מאמינה לכל המתלוננות נגד סילבן"

בפוסט שפרסמה בחודש שעבר תקפה המתלוננת נגד שלום את רעייתו וטענה כי התנהגה כ"עבריינית" כשתקפה את הנשים שטענו כי הטריד אותן מינית. מקורביו של שלום טוענים: "המתלוננת ניסתה לסחוט אותו"

(פלאש 90)

כחודש לפני שהגישה תלונה במשטרה נגד השר לשעבר סילבן שלום, התייחסה המתלוננת נגדו לפרשה בפוסט שפרסמה בעמוד הפייסבוק שלה. "אני מאמינה לכל המתלוננות נגדו", כתבה, מבלי להתייחס למעורבות שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המתלוננת אף תקפה את רעייתו של סילבן שלום, ג'ודי ניר מוזס שלום, אחרי שזו רמזה כי תחשוף מידע על המתלוננות - וטענה כי מדובר בהתנהגות "עבריינית" שתוביל את המשטרה להמליץ לסגור את התיק נגד שלום.

קודם לכן פורסם לראשונה בחדשות 2 כי המתלוננת, קוראת בקלפים, דרשה מסילבן שלום 700 אלף שקלים בתמורה לכך שלא תתלונן נגדו על עבירות מין שביצע בה לכאורה. מקורביו של שלום אומרים כי המתלוננת ניסתה לסחוט אותו. את דבר הגשת התלונה פרסמה הדס שטייף בגלי צה"ל.

המתלוננת פנתה לשר לשעבר באמצעות עורך דינה ודרשה את הכסף בתמורה ל"יישוב העניין". לדבריה, בזמן ששהתה בביתו, שלום נגע בשערה וברגלה בניגוד לרצונה והמשיך בכך למרות ניסיונותיה להדוף אותו. למכתב ששלח עורך הדין צורפה גם בדיקת פוליגרף שעברה המתלוננת.